Siuntų tarnybos paslaugos

EXPRESS

Paslauga yra skirta labai skubių siuntų pristatymui visame pasaulyje. Express paslaugos pristatymo laikas Europoje 1-2 d.d., kitose šalyse 2-4 d.d. Ši paslauga turi išsamią sekimo informaciją, todėl gavėją siunta pasieks greitai ir saugiai. Puikiai tinka siuntoms, kurios laiku turi pasiekti gavėją.

ECONOMY PLIUS

Paslauga yra skirta neskubių siuntų pristatymui visame pasaulyje. ECONOMY PLIUS paslaugos pristatymo laikas 7-9 d.d. Ši paslauga turi išsamią sekimo informaciją. Siuntos kelią galima sekti ir taip numatyti tikslesnį pristatymo laiką. ECONOMY PLIUS tinka neskubioms siuntoms ir yra pigesnė nei EXPRESS paslauga.

ECONOMY

Pasirinkus šią paslaugą galima nebrangiai ir greitai gabenti siuntas visoje Europoje. Economy paslaugos pristatymo laikas Europoje 1-5 d.d., priklausomai nuo šalies. Ši paslauga lėtesnė negu Express, tačiau pigesnė. Ji galioja tik Europos Sąjungos šalims. Tai optimalus ir pigus būdas gabenti neskubias siuntas visoje Europoje.

Paslaugų tipai

Siusk24.lt aprėpia visas galimas kurjerių paslaugas ir siuntas galima siųsti po visą pasaulį. Tereikia išsirinkti norimą paslaugą Expres, Economy ar Economy Plius ir siųsti į daugiau nei 180 pasaulio šalių. Jeigu norite sužinoti daugiau, susiekite su mumis.

Mūsų partneriai

Dirbame tik su patikimomis kurjerių tarnybomis, todėl atrinkome geriausius Lietuvos ir užsienio partnerius.

Omniva siuntos
UPS siuntos
TNT siuntos
DPD siuntos