PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Airiją

Airija- vis labiau verslo ir gyventojų mėgstama šalis, į kurią pastebimas vis didesnis siuntų srautas.  Turite verslo partnerių ar klientų Airijoje, ieškote naujų galimybių ar stiprinate esamus ryšius?  O galbūt turite artimųjų Dubline ar Korke ir norite juos nudžiuginti, pasveikinti ar parodyti dėmesį nusiųsdami siuntą?

Siųsk24 gali jums pagelbėti ir pateikti siuntos į Airiją gabenimo variantą. Įdirbis bei partnerystė su tokiomis didžiosiomis kurjerinėmis įmonėmis, kaip UPS, FEDEX, TNT, DHL ar DPD suteikia galimybę pasiūlyti jūsų poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius gabenimo pasiūlymus. Siųsk24 Kainų skaičiuoklėje galite įvertinti ir pasirinkti jums tinkantį gabenimą. Siųsk24 skaičiuoklė - paprastas ir patogus įrankis, tiesiog suveskite siuntos duomenis ir gaukite siuntos Lietuva- Airija gabenimo kainas. Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu.

Jeigu jūsų siuntiniai į Airiją yra itin skubūs, jie gali būti gabenami EXPRESS paslauga vos per 1- 2 darbo dienas. Taip pat, galite rinktis ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas yra vos 3-4 darbo dienos. Siuntos į Airiją bus pristatytos tiesiai gavėjui į rankas. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite stebėti savo siuntinių į Airiją būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntų į Airiją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.