PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Ameriką

Jungtinės Amerikos Valstijos- viena iš galingiausių pasaulio valstybių, turinti labai stiprią ekonomiką, vieną didžiausių gyventojų skaičių bei didžiausius eksporto ir importo srautus.  Nesvarbu, ar siunčiate brangų paketą ar pigią siuntą į JAV, jums nereikės nerimauti dėl gabenimo kainos ar pristatymo laiko. Mes dirbame tik su patikimomis kurjerių tarnybomis kaip UPS, FEDEX, TNT ar DHL. Be to, mūsų svetainė sukurta taip, kad būtų lengva užsisakyti tarptautinį pristatymą. Nuolatos vykdomos derybos bei partnerystė su šiomis įmonėmis leis jums siųsti siuntas už ypatingai konkurencingą kainą. Jums tereikia pasinaudoti Siųsk24 kainų skaičiuokle, suvesti siuntos duomenis ir rinktis iš kelių jums pateiktų gabenimo variantų. Jei reikia skubaus pristatymo, negalite atidėti įsipareigojimo terminų, jūsų siuntą pristatysime vos per 2 darbo dienas. Jei gabenimo terminas nėra svarbiausias kriterijus, turite laiko ir norite sutaupyti, rinkitės gabenimą per 3-5 darbo dienas. Nesvarbu kur jums reikia pristatymo- Niujorke ar Vašingtone, Kalifornijoje ar Sietle, visos siuntos į Ameriką gavėjus pasieks laiku ir tiesioginiu pristatymu į rankas.

Kadangi siuntos į JAV yra muitinės kontroliuojamos, tai prieš atiduodami siuntą kurjeriu visada pridėkite sąskaitą muitinei. Taip išvengsite vėlavimų, nesklandumų ir neprarasite svarbaus laiko. Kad viskas būtų skaidru ir paprasta, visą kelią galite stebėti siuntų sekimo nuorodoje, taip matydami kas vyksta su jūsų siunta ir kada yra planuojamas jos pristatymas gavėjui.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntų į JAV gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.