PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Angliją

Vis augant ir stiprėjant Jungtinės Karalystės ekonomikai, siuntų siuntimas į Angliją tampa vis labiau populiaresnė paslauga. Poreikis pristatyti siuntas į bet kurį Anglijos miestą, ar tai būtų Londonas, ar Liverpulis, ar Mančesteris, vis didėja. Jeigu turite verslo partnerių ar klientų Anglijoje, ieškote naujų galimybių ar stiprinate esamus ryšius, mes jums padėsime tai daryti dar geriau ir patogiau siunčiant siuntas per Siųsk24 atrenkant patikimus kurjerių partnerius.

Įdirbis bei partnerystė su tokiomis didžiosiomis kurjerinėmis įmonėmis, kaip UPS, FEDEX, TNT, DHL ar DPD suteikia galimybę pasiūlyti jūsų poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius gabenimo pasiūlymus siuntų pervežimui į Angliją. Jums reikės tik pasirinkti gabenimo paslaugą ir patikėti gabenimą mums. Siųsk24 Kainų skaičiuoklėje galite paprastai ir greitai sužinoti gabenimo kainą. Tiesiog suveskite siuntos duomenis, gaukite siuntos Lietuva- Anglija gabenimo kainas ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą.  Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas siuntai Lietuva- Anglija, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu.

Jei jūsų siuntos į Angliją yra skubios, siūlome rinktis  EXPRESS paslaugą su pristatymo galimybėmis per 1- 2 darbo dienas. Jeigu gabenimo trukmė nėra svarbi, rinkites ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas vos 3-4 darbo dienos. Visos siuntos į Angliją yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių į Angliją būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš  Lietuvos į Angliją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.