PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Austriją

Austrija- valstybė vidurio Europoje, apsupta tokių šalių kaip Vokietija, Italija ir Čekija. Aukšti gyvenimo standartai, didelis šalies BVP Austriją daro viena turtingiausių valstybių. Todėl megzti verslo santykius, siųsti siuntas, ieškoti naujų galimybių ar pristatyti klientams jų pirktas prekes laiku, darosi vis labiau reikalinga ir populiaru.

Įdirbis bei partnerystė su tokiomis didžiosiomis kurjerinėmis įmonėmis, kaip UPS, FEDEX, TNT, DHL ar DPD suteikia galimybę pasiūlyti jūsų poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius gabenimo pasiūlymus siuntoms į Austriją. Siųsk24 kainų skaičiuoklėje patogiai ir greitai sužinokite gabenimo įkainius, tiesiog suveskite siuntos duomenis ir gaukite siuntos į Austriją kainą. Pasirinkite jums tinkamiausią variantą ir leiskite mums toliau pasirūpinti jūsų siuntomis. Siųsk24 sistema veikia 24/7, todėl kainos skaičiavimas, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu ir iš bet kurio Lietuvos kampelio.

Jei jūsų siuntiniai į Austriją yra skubūs, siūlome rinktis  EXPRESS paslaugą su pristatymo galimybėmis per 1- 2 darbo dienas. Jeigu gabenimo trukmė nėra svarbi, rinkitės ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas vos 3-4 darbo dienos. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama siuntų sekimo nuorodoje. Visada galite matyti savo siuntinių į Austriją būseną, bei kada planuojamas jos pristatymas.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš  Lietuvos į Austriją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.