PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Čekiją

Čekija - valstybė esanti pačioje Europos širdyje. Apsupta didžiųjų valstybių, Čekija neturi priėjimo prie jūros, o kalvotas gamtovaizdis nelabai tinkamas žemdirbystei, todėl čia puikiai išsivystė pramonė. Šalies pramonė- puiki galimybė įsigyti verslo partnerių, išplėsti klientų ratą ar stiprinati esamus ryšius. Nesvarbu į kurį miestą- Prahą ar Brno reikia pristatyti siuntas- Siųsk24 ras jums tinkamiausią siuntos į Čekiją gabenimo pasiūlymą.

Mūsų partnerystė su tokiomis didžiosiomis kurjerinėmis įmonėmis, kaip UPS, FEDEX, TNT, DHL ar DPD suteikia galimybę pasiūlyti jūsų poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius gabenimo pasiūlymus siuntų pervežimui į Čekiją. Siųsk24 kainų skaičiuoklėje galite paprastai ir greitai sužinoti siuntos į Čekiją gabenimo kainą. Tiesiog suveskite siuntos duomenis, gaukite siuntos Lietuva- Čekija gabenimo kainas ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą.  Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas siuntai Lietuva - Čekija, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu.

Jei jūsų siuntiniai į Čekiją yra skubūs, siūlome rinktis  EXPRESS paslaugą su pristatymo galimybėmis per 1- 2 darbo dienas. Jeigu gabenimo trukmė nėra svarbi, rinkitės ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas vos 3-4 darbo dienos. Visos siuntos į Čekiją yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių į Čekiją būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš  Lietuvos į Čekiją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.