PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Estiją

Estija - prie Baltijos jūros įsikūrusi nedidelė valstybė, viena iš trijų Pabaltijo „seserų“. Nepaisant to, jog šalis gyventoju skaičiumi yra viena mažiausių Europoje, tarptautinių siuntimų poreikis joje yra gana didelis. Technologijų pažanga, ekonomikos augimas bei besiplečianti elektroninės prekybos rinka siuntų pristatymo paslaugas daro vis labiau reikalingas. Jei jūs turite verslo partnerių ar klientų Estijoje, ieškote naujų galimybių, tai lengvai galite padaryti naudodamiesi Siųsk24 paslaugomis.

Mūsų partnerystė su didžiosiomis kurjerinėmis įmonėmis, kaip UPS, TNT, DHL, DPD ir OMNIVA suteikia galimybę pasiūlyti jūsų poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius gabenimo pasiūlymus siuntų pervežimui į Estiją. Siųsk24 kainų skaičiuoklėje galite paprastai ir greitai sužinoti siuntos į Estiją gabenimo kainą. Tiesiog suveskite siuntos duomenis, gaukite siuntos Lietuva- Estija gabenimo kainas ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą. Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas siuntai Lietuva - Estija, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu.

Jei jūsų siuntiniai į Estiją yra skubūs, siūlome rinktis  EXPRESS paslaugą su pristatymo galimybėmis per 1 darbo dieną. Jeigu gabenimo trukmė nėra svarbi, rinkitės ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas vos 1-2 darbo dienos. Visos siuntos į Estiją yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių į Estiją būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš  Lietuvos į Estiją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.