PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Graikiją

Graikija- šalis esanti labai geroje strateginėje vietoje, įsikūrusi tarp Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos, užimanti vis svarbesnę vietą Europos prekyboje ir pramonėje. Turizmas bene pagrindinė ekonomikos šaka, kuri Graikiją daro populiaria ne tik atostogų, bet ir siuntų siuntimo kryptimi. Jei jūsų klientė ruošiasi vestuvėms Santorinio saloje ir nusipirko Jūsų gaminamą papuošalą, jei viešbučių tinklui Kretoje reikia skubiai nugabenti sutartį, o mašinos rakteliai iš automobilių nuomos punkto Korfu ar Atėnų liko jūsų kišenėje - jums pagelbės Siųsk24.

Beveik visų didžiausių tarptautinių įmonių, tokių kaip TNT, DHL, DPD ar UPS gabenimo pasiūlymai vienoje vietoje padės Jums išspręsti siuntų siuntimo į Graikiją klausimus. Skubiu atveju siuntos į Graikija gabenamos EXPRESS paslauga per 1-2 darbo dienas, o ne tokiu skubiu, ekonomiškumo reikalaujančiu atveju ECONOMY paslauga vos per 3-5 darbo dienas. Pasirinkite jūsų poreikius labiausiai atitinkantį gabenimo variantą ir patikėkite profesionalams pristatyti jūsų siuntą į bet kurią Graikijos vietą. Po siuntinių į Graikiją užsakymo, siuntos keliavimą stebėkite siuntų sekimo nuorodoje ir žinokite kaip keliauja jūsų siunta.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš Lietuvos į Graikiją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.