PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Ispaniją

Ispanija- dar viena lietuvių pamėgta šalis, kurioje namus kuria nemažai tautiečių. Gal ir jūs turite artimųjų ar draugų, kurie įsikūrė saulėtoje Barselonoje, o galbūt jūsų žvilgsnis krypsta į verslo galimybes Madride?

 

Dėka nuolatinių derybų, patirties bei žinių  Siųsk24 tokiems atvejams turi paruošę didžiųjų kurjerinių įmonių pasiūlymus, kuriuos galite rasti vienoje vietoje ir pasirinkti sau tinkamiausią.

Siųsk24 kainų skaičiuoklėje galite paprastai ir greitai sužinoti siuntos į Ispaniją gabenimo kainą. Tiesiog suveskite siuntos duomenis, gaukite siuntos Lietuva- Ispanija gabenimo kainas ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą.  Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas siuntai Lietuva - Ispanija, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu.

Jei jūsų siuntiniai į Ispaniją yra skubūs, siūlome rinktis  EXPRESS paslaugą su pristatymo galimybėmis per 1- 2 darbo dienas. Jeigu gabenimo trukmė nėra svarbi, rinkitės ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas vos 3-5 darbo dienos. Visos siuntos į Ispaniją yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių į Ispaniją būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš  Lietuvos į Ispaniją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.