PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Kanadą

Kanada- valstybė besidalijanti Šiaurės Amerikos žemynu su JAV. Šios šalies stiprėjanti ekonomika, gerėjantis pragyvenimo lygis bei augantis gyventojų skaičius daro įtaką siuntų siuntimo srauto didėjimui. Jei jūs turite verslo partnerių Otavoje, o gal jūsų klientas laukia jūsų gaminio Toronte, o gal artimą draugą Monrealyje norite pasveikinti gimtadienio dienos proga- Siųsk24 pagelbės visais šiais klausimais.

Mūsų partnerystė su didžiosiomis kurjerinėmis įmonėmis, kaip UPS, FEDEX, TNT ar DHL suteikia galimybę pasiūlyti jūsų poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius gabenimo pasiūlymus siuntų pervežimui į Kanadą. Siųsk24 kainų skaičiuoklėje galite paprastai ir greitai sužinoti siuntos į Kanadą gabenimo kainą. Tiesiog suveskite siuntos duomenis, gaukite siuntos Lietuva- Kanada gabenimo kainas ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą.  Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas siuntai Lietuva - Kanada, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu.

Jei jūsų siuntiniai į Kanadą yra skubūs, siūlome rinktis  EXPRESS paslaugą su pristatymo galimybėmis per 1- 2 darbo dienas. Jeigu gabenimo trukmė nėra svarbi, rinkitės EEXPEDITED ar ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas 5-7 darbo dienos. Visos siuntos į Kanadą yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių į Kanadą būseną.

Kadangi siuntos į Kanadą yra muitinės kontroliuojamos, tai prieš atiduodami siuntą kurjeriui visada pridėkite sąskaitą muitinei, taip išvengsite vėlavimų, nesklandumų ir neprarasite svarbaus laiko.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntų į Kanadą gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.