PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Kiniją

Turbūt visi žino, jog Kinija tai šalis su beprotiškai dideliu ekonominiu potencialu ir neribotomis galimybėmis. Norint sėkmingai bendradarbiauti su Kinijos partneriais, pritraukti investicijų ar naujų klientų svarbu yra tinkamas pirmas įspūdis, laiku pristatytos prekės ar pavyzdžiai, patikimi partneriai bei kokybė. Visą tai įgyvendinti bei padaryti padės Siųsk24. Patikimų kurjerinių įmonių, tokių kaip UPS ar FEDEX bei TNT, paslaugos už gerą kainą padės jums klientus bei partnerius pasiekti laiku.

Siuntos į Kiniją, nesvarbu ar į šiaurėje esantį  Pekiną, ar į pietryčiuose esantį Šanchajų bei Šendženą bus nugabentos laiku, vos per 2 darbo dienas EXPRESS paslauga arba per 5-7 darbo dienas ECONOMY paslauga. Jums tereikia pasirinkti siuntos į Kiniją kainą Siųsk24 kainų skaičiuoklėje ir patikėti gabenimą šios srities profesionalams.

Nepamirškite, jog siuntos į Kiniją yra  muitinės kontroliuojamos, todėl prieš atiduodami siuntą kurjeriui visada pridėkite sąskaitą muitinei. Taip išvengsite vėlavimų, nesklandumų ir neprarasite svarbaus laiko.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš  Lietuvos į Kiniją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.