PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Kroatiją

Kroatija- šalis 2013 metais įstojusi į Europos Sąjungą, taip palengvindama bei suteikdama daugiau galimybių verslui. Jei jūs ieškote naujų partnerių Kroatijoje, stiprinate jau esamus ryšius ar naudojatės ES suteikta bendra ekonomine zona ir prekiaujate bei siunčiate savo produkciją į šią šalį - Siųsk24 pagelbės jums. Nuo Zagrebo iki Splito ar Hvar salos, jūsų siuntos bei dokumentacija pasieks gavėją saugiai bei greitai.

Mūsų partnerystė su didžiosiomis kurjerinėmis įmonėmis, kaip UPS, FEDEX, TNT, DHL ar DPD suteikia galimybę pasiūlyti jūsų poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius gabenimo pasiūlymus siuntų pervežimui į Kroatiją. Siųsk24 kainų skaičiuoklėje galite paprastai ir greitai sužinoti siuntos į Kroatiją gabenimo kainą. Tiesiog suveskite siuntos duomenis, gaukite siuntos Lietuva- Kroatija gabenimo kainas ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą.  Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas siuntai Lietuva - Kroatija, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu.

Jei jūsų siuntiniai į Kroatiją yra skubūs, siūlome rinktis  EXPRESS paslaugą su pristatymo galimybėmis per 1-2 darbo dienas. Jeigu gabenimo trukmė nėra svarbi, rinkitės ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas vos 3-5 darbo dienos. Visos siuntos į Kroatiją yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių į Kroatiją būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš  Lietuvos į Kroatiją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.