PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Latviją

Latvija – viena iš artimiausių kaimyninių šalių, su kuria Lietuva turi glaudžius verslo santykius. Siuntų gabenimas į Latviją yra tiek pat paprastas ir greitas, kiek siuntimas Lietuvoje. Daugelis Lietuvos verslų turi savo atstovybes šioje šalyje, todėl produkcijos, žaliavų ar gaminių pristatymas į kaimyninę valstybę yra tiek pat svarbus kiek ir pačioje Lietuvoje.

Mūsų partnerystė su didžiosiomis kurjerinėmis įmonėmis, kaip UPS, TNT, DHL, DPD ir OMNIVA suteikia galimybę pasiūlyti jūsų poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius gabenimo pasiūlymus siuntų pervežimui į Latviją. Siųsk24 kainų skaičiuoklėje galite paprastai ir greitai sužinoti siuntos į Latviją gabenimo kainą. Tiesiog suveskite siuntos duomenis, gaukite siuntos Lietuva- Latviją gabenimo kainas ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą.  Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas siuntai Lietuva - Latvija, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu.

Jei jūsų siuntiniai į Latviją yra skubūs, siūlome rinktis  EXPRESS paslaugą su pristatymo galimybėmis per 1 darbo dieną. Jeigu gabenimo trukmė nėra svarbi, rinkitės ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas vos 1-2 darbo dienos. Visos siuntos į Latviją yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių į Latviją būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš  Lietuvos į Latviją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.