PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Lenkiją

Lenkija yra viena iš sparčiausiai augančių ekonomikų pasaulyje, todėl yra daug Lietuvių įmonių, kurios naudojasi galimybe užsiimti tarptautine prekyba turint ryšius su šia šalimi. Taip pat, Lenkija yra labai patogioje geografinėje vietoje – centrinėje Europoje. Tai suteikia didelį pranašumą vystyti prekybos kelius su visomis supančiomis valstybėmis, įskaitant ir Lietuvą. Kad būtų lengviau mūsų Lietuvos įmonėms dirbti su Lenkija, mes pasirūpinsime siuntų gabenimu į šią sparčiai augančią šalį.

Mūsų įdirbis bei partnerystė su tokiomis didžiosiomis kurjerinėmis įmonėmis, kaip UPS, FEDEX, TNT, DHL ar DPD suteikia galimybę pasiūlyti jūsų poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius gabenimo pasiūlymus siuntų pervežimui į Lenkiją. Jums reikės tik pasirinkti gabenimo paslaugą ir patikėti gabenimą mums. Siųsk24 kainų skaičiuoklėje galite paprastai ir greitai sužinoti siuntos į Lenkiją gabenimo kainą. Tiesiog suveskite siuntos duomenis, gaukite siuntos Lietuva- Lenkija gabenimo kainas ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą.  Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas siuntai Lietuva - Lenkija, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu.

Jei jūsų siuntiniai į Lenkiją yra skubūs, siūlome rinktis  EXPRESS paslaugą su pristatymo galimybėmis per 1- 2 darbo dienas. Jeigu gabenimo trukmė nėra svarbi, rinkitės ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas vos 2-3 darbo dienos. Visos siuntos į Lenkiją yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių į Lenkiją būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš  Lietuvos į Lenkiją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.