PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntimo kainos nuo 2.99€ be PVM
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
Busas su logo
cm
kg

Siuntos į Liuksemburgą

Liuksemburgas - viena mažiausių, bet viena turtingiausių Europos valstybių, garsėjanti savo aukštu BVP. Mažas šalies dydis, pramonės ir žemdirbystės trūkumas neleidžia pagaminti produkcijos pagal poreikį, todėl importas į Liuksemburgą yra labai paklausus. Jeigu siunčiate savo produkciją į šią šalį, mes jums padėsime tai padaryti dar kokybiškai ir patogiai.

Mūsų įdirbis bei partnerystė su tokiomis didžiosiomis kurjerinėmis įmonėmis, kaip UPS, FEDEX, TNT, DHL ar DPD suteikia galimybę pasiūlyti jūsų poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius gabenimo pasiūlymus siuntų pervežimui į Liuksemburgą. Jums reikės tik pasirinkti gabenimo paslaugą ir patikėti gabenimą mums. Siųsk24 kainų skaičiuoklėje galite paprastai ir greitai sužinoti siuntos į Liuksemburgą gabenimo kainą. Tiesiog suveskite siuntos duomenis, gaukite siuntos Lietuva- Liuksemburgas gabenimo kainas ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą. Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas siuntai Lietuva - Liuksemburgas, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu.

Liuksemburgas

Jei jūsų siuntiniai į Lenkiją yra skubūs, siūlome rinktis EXPRESS paslaugą su pristatymo galimybėmis per 1- 2 darbo dienas. Jeigu gabenimo trukmė nėra svarbi, rinkitės ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas vos 3-4 darbo dienos. Visos siuntos į Liuksemburgą yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių į Liuksemburgą būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš Lietuvos į Liuksemburgą gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.

GLS L Economy

GLS L Economy

Nuo durų iki durų
Pristatymas per 3-4 d.d.

10.56€ be PVM

12.78 € su PVM

Siuntos surenkamos darbo dienomis 08val. -17val.

Privaloma atsispausdinti lipduką

Maksimalus vienos pakuotės svoris 31 Kg

Preliminari sekimo informacija

DPD CLASSIC

DPD CLASSIC

Nuo durų iki durų
Pristatymas per 3-4 d.d.

11.50€ be PVM

13.92 € su PVM

Siuntos surenkamos darbo dienomis 08val. -18val.

Privaloma atsispausdinti lipduką

Įskaičiuotas siuntos draudimas iki 50Eur

Preliminari sekimo informacija

UPS STANDARD

UPS STANDARD

Nuo durų iki durų
Pristatymas per 4-5 d.d.

19.13€ be PVM

23.15 € su PVM

Siuntos surenkamos darbo dienomis 08val. -17val.

Išsami siuntos sekimo informacija

Įskaičiuotas siuntos draudimas iki 100Eur

Privaloma atsispausdinti lipduką