PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Maltą

Malta - maža valstybė, sala Viduržemio jūroje, pusiaukelėje tarp Sicilijos ir Tuniso. Tai viena tankiausiai apgyvendintų valstybių pasaulyje. Nesvarbu kuriame Maltos mieste yra jūsų klientai ar verslo partneriai, Siųsk24 pagelbės nugabenti siuntas vos per 1-3 d.d..

Įdirbis bei partnerystė su tokiomis didžiosiomis kurjerinėmis įmonėmis kaip UPS, FEDEX, TNT ar DHL suteikia galimybę pasiūlyti jūsų poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius gabenimo pasiūlymus siuntų pervežimui į Maltą. Jums reikės tik pasirinkti gabenimo paslaugą ir patikėti gabenimą mums. Siųsk24 kainų skaičiuoklėje galite paprastai ir greitai sužinoti siuntos į Maltą gabenimo kainą. Tiesiog suveskite siuntos duomenis, gaukite siuntos Lietuva- Malta gabenimo kainas ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą.  Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas siuntai Lietuva - Malta, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu.

Jei jūsų siuntiniai į Maltą yra skubūs, siūlome rinktis  EXPRESS paslaugą su pristatymo galimybėmis per 2-4 darbo dienas. Visos siuntos į Maltą yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių į Maltą būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš  Lietuvos į Maltą gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.