PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Portugaliją

Nepaisant to, jog Portugalija labiausiai nuo Lietuvos nutolusi žemyninė Europos valstybė, Jūsų siuntas patyrusios ir didžiosios kurjerinės įmonės, tokios kaip TNT, UPS, FEDEX, DHL ar DPD nugabens greitai bei saugiai. Jei jūsų verslo partneriai yra Porto mieste, klientai- Lisabonoje, o geriausias draugas šildosi Lagose, visus juos pasiekti padės Siųk24.

Siųsk24 kainų skaičiuoklėje galite paprastai ir greitai sužinoti siuntos į Portugaliją gabenimo kainą. Tiesiog suveskite siuntos duomenis, gaukite siuntos Lietuva- Portugalija gabenimo kainas ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą.  Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas siuntai Lietuva - Portugalija, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu.

Jei jūsų siuntiniai į Portugaliją yra skubūs, siūlome rinktis  EXPRESS paslaugą su pristatymo galimybėmis per 2-3 darbo dienas. Jeigu gabenimo trukmė nėra svarbi, rinkitės ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas vos 4-6 darbo dienos. Visos siuntos į Portugaliją yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių į Portugaliją būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš  Lietuvos į Portugaliją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.