PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Prancūziją

Nesvarbu, ar siunčiate brangų paketą ar pigią siuntą į Prancūziją, jums nereikės nerimauti dėl gabenimo kainos ar pristatymo laiko. Mes dirbame tik su patikimomis kurjerių tarnybomis kaip UPS, FEDEX, TNT, DPD ar DHL. Be to, mūsų svetainė sukurta taip, kad būtų lengva užsisakyti tarptautinį pristatymą. Nuolatos vykdomos derybos bei partnerystė su šiomis įmonėmis leis jums siųsti siuntas į Prancūziją už ypatingai konkurencingą kainą. Jums tereikia pasinaudoti Siųsk24 kainų skaičiuokle, suvesti siuntos duomenis ir rinktis iš kelių jums pateiktų gabenimo variantų.

Jei reikia skubaus pristatymo, negalite atidėti įsipareigojimo terminų, jūsų siuntą pristatysime vos per 1-2 darbo dienas naudodami EXPRESS paslaugą. Jeigu gabenimo trukmė nėra svarbi, rinkitės ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas vos 4-5 darbo dienos. Visos siuntos į Prancūziją yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių į Prancūziją būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš  Lietuvos į Prancūziją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.