PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntimo kainos nuo 2.99€ be PVM
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Rumuniją

Prie Juodosios jūros įsikūrusi Rumunija vis labiau atrandama turistų, todėl didėjant srautams, vis labiau didėja ir poreikis siuntimams. Jei jūs planuojate plėtrą šioje augančioje ekonomikoje, ieškote ar stiprinate verslo ryšius ir jūsų produkcija bei pavyzdžiai turi skubiai ir saugiai pasiekti bet kurį miestelį Rumunijoje - Siųsk24 pagelbės jums.

Mūsų partnerystė su didžiosiomis kurjerinėmis įmonėmis, kaip UPS, FEDEX, TNT, DHL ar DPD suteikia galimybę pasiūlyti jūsų poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius gabenimo pasiūlymus siuntų pervežimui į Rumuniją. Siųsk24 kainų skaičiuoklėje galite paprastai ir greitai sužinoti siuntos į Rumuniją gabenimo kainą. Tiesiog suveskite siuntos duomenis, gaukite siuntos Lietuva- Rumunija gabenimo kainas ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą.  Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas siuntai Lietuva - Rumunija, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu.

Jei jūsų siuntiniai į Rumuniją yra skubūs, siūlome rinktis  EXPRESS paslaugą su pristatymo galimybėmis per 2-3 darbo dienas. Jeigu gabenimo trukmė nėra svarbi, rinkitės ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas vos 5-7 darbo dienos. Visos siuntos į Rumuniją yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių į Rumuniją būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš  Lietuvos į Rumuniją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.

GLS M Economy

GLS M Economy

Nuo durų iki durų
Pristatymas per 5-6 d.d.

17.03€ be PVM

20.61 € su PVM

Siuntos surenkamos darbo dienomis 08val. -17val.

Privaloma atsispausdinti lipduką

Maksimalus vienos pakuotės svoris 30 Kg

Preliminari sekimo informacija

UPS STANDARD

UPS STANDARD

Nuo durų iki durų
Pristatymas per 5-7 d.d.

20.41€ be PVM

24.70 € su PVM

Siuntos surenkamos darbo dienomis 08val. -17val.

Išsami siuntos sekimo informacija

Įskaičiuotas siuntos draudimas iki 100Eur

Privaloma atsispausdinti lipduką

DPD CLASSIC

DPD CLASSIC

Nuo durų iki durų
Pristatymas per 5-6 d.d.

22.47€ be PVM

27.19 € su PVM

Siuntos surenkamos darbo dienomis 08val. -18val.

Privaloma atsispausdinti lipduką

Preliminari sekimo informacija

SIUNTŲ PAĖMIMO VĖLAVIMAS IKI 3 darbo dienų - rekomenduojame atiduoti paštomate