PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntimo kainos nuo 2.99€ be PVM
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
Busas su logo
cm
kg

Siuntos į Škotiją

Škotija - viena iš keturių šalių, sudarančių Jungtinę Karalystę. Kaip ir visoje Karalystėje, Škotijoje gyvena daug emigrantų iš Lietuvos, todėl jaučiamas siuntų bei dokumentacijos siuntimo srauto didėjimas šia kryptimi. Transportavimo paslauga tampa aktuali ne tik privatiems pavieniams asmenims, bet ir verslui. Didėjantis gyventojų skaičius daro tiesioginę įtaką ir elektroninės prekybos, gamybos ar amatų plėtrai. Vis daugiau produkcijos pavyzdžių, internete pirktų prekių, asmeninių daiktų, dovanų ir kitokių siuntų yra siunčiama iš Lietuvos į Škotiją.

Mūsų įdirbis bei partnerystė su tokiomis didžiosiomis kurjerinėmis įmonėmis, kaip UPS, FEDEX, TNT, DHL ar DPD suteikia galimybę pasiūlyti jūsų poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius gabenimo pasiūlymus siuntų pervežimui į Škotiją. Jums reikės tik pasirinkti gabenimo paslaugą ir patikėti gabenimą mums. Siųsk24 kainų skaičiuoklėje galite paprastai ir greitai sužinoti siuntos į Škotiją gabenimo kainą. Tiesiog suveskite siuntos duomenis, gaukite siuntos Lietuva- Škotija gabenimo kainas ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą.  Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas siuntai Lietuva - Škotija, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu.

Skotija

Jei jūsų siuntiniai į Škotiją yra skubūs, siūlome rinktis  EXPRESS paslaugą su pristatymo galimybėmis per 1-2 darbo dienas. Jeigu gabenimo trukmė nėra svarbi, rinkitės ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas vos 4-5 darbo dienos. Visos siuntos į Škotiją yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių į Škotiją būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš  Lietuvos į Škotiją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.

GLS M Economy

GLS M Economy

Nuo durų iki durų
Pristatymas per 4-6 d.d.

11.56€ be PVM

13.99 € su PVM

Siuntos surenkamos darbo dienomis 08val. -17val.

Privaloma atsispausdinti lipduką

Maksimalus vienos pakuotės svoris 30 Kg

Preliminari sekimo informacija

DPD CLASSIC

DPD CLASSIC

Nuo durų iki durų
Pristatymas per 4-5 d.d.

13.99€ be PVM

16.93 € su PVM

Siuntos surenkamos darbo dienomis 08val. -18val.

Privaloma atsispausdinti lipduką

Preliminari sekimo informacija

Įskaičiuotas siuntos draudimas iki 50Eur

GLS L Economy

GLS L Economy

Nuo durų iki durų
Pristatymas per 5-7 d.d.

14.16€ be PVM

17.13 € su PVM

Siuntos surenkamos darbo dienomis 08val. -17val.

Privaloma atsispausdinti lipduką

Maksimalus vienos pakuotės svoris 31 Kg

Preliminari sekimo informacija