PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Suomiją

Viena mažiausiai apgyvendintų Europos valstybių - Suomija. Gali atrodyti, jog siuntų ar dokumentų pristatymas ne į tokius didmiesčius kaip Helsinkis, Tampere ar Turku gali būti komplikuotas, nes tokie miesteliai kaip Rovaniemi ar Kuopio gali būti sunkiai pasiekiami, bet taip nėra. Didžiausios ir patikimiausios kurjerių tarnybos kaip UPS ar TNT turi patirties bei visas galimybes pasiekti net labiausiai nutolusias vietove. Jūsų įsipareigojimai verslo partneriui ar klientui bus įvykdyti laiku, nes siuntos į Suomiją bus pristatytos saugiai ir greitai.

Mūsų partnerystė su didžiosiomis kurjerinėmis įmonėmis, kaip UPS, FEDEX, TNT, DHL ar DPD suteikia galimybę pasiūlyti jūsų poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius gabenimo pasiūlymus siuntų pervežimui į Suomiją. Siųsk24 kainų skaičiuoklėje galite paprastai ir greitai sužinoti siuntos į Suomiją gabenimo kainą. Tiesiog suveskite siuntos duomenis, gaukite siuntos Lietuva- Suomija gabenimo kainas ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą. Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas siuntai Lietuva - Suomija, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu.

Jei jūsų siuntiniai į Suomiją yra skubūs, siūlome rinktis EXPRESS paslaugą su pristatymo galimybėmis per 1-2 darbo dienas. Jeigu gabenimo trukmė nėra svarbi, rinkitės ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas vos 2-3 darbo dienos. Visos siuntos į Suomiją yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių į Suomiją būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš Lietuvos į Suomiją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.