PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Vengriją

Vidurio Europoje įsikūrusi Vengrija tai tarsi kryžkelė, kurioje susikerta pagrindiniai verslo, prekybos ir logistikos keliai. Jeigu jūs aktyviai palaikote ryšius su šios šalies gamintojais, pramonės atstovais, logistikos specialistais ar tiesiog prekiaujate prekėmis, kurias perka Vengrijos klientai  - visus siuntų į Vengriją gabenimo klausimus padės išspręsti Siųsk24.

Mūsų įdirbis bei partnerystė su tokiomis didžiosiomis kurjerinėmis įmonėmis, kaip UPS, FEDEX, TNT, DHL ar DPD suteikia galimybę pasiūlyti jūsų poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius gabenimo pasiūlymus siuntų pervežimui į Vengriją. Jums reikės tik pasirinkti gabenimo paslaugą ir patikėti gabenimą mums. Siųsk24 kainų skaičiuoklėje galite paprastai ir greitai sužinoti siuntos į Vengriją gabenimo kainą. Tiesiog suveskite siuntos duomenis, gaukite siuntos Lietuva- Vengrija gabenimo kainas ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą.  Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas siuntai Lietuva – Vengrija, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu.

Jei jūsų siuntiniai į Vengriją yra skubūs, siūlome rinktis  EXPRESS paslaugą su pristatymo galimybėmis per 1-2 darbo dienas. Jeigu gabenimo trukmė nėra svarbi, rinkitės ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas vos 3-5 darbo dienos. Visos siuntos į Vengriją yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių į Vengriją būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš  Lietuvos į Vengriją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.