PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos į Vokietiją

Vokietija - visiems žinoma industrinė valstybė, kurios eksportas bei importas kasmet didėja. Importo srautų Vokietijoje didėjimas jaučiamas ir Lietuvoje, nes vis daugiau siuntų bei dokumentų siuntimų yra vykdoma būtent į šią šalį. Galbūt jūs esate gamintojas ir pardavinėjate savo produkciją internetu? O galbūt siekiate gerinti santykius su esamais partneriais ir ieškote naujų galimybių? Siųsk24 gali jums pagelbėti rasti tinkamiausią sprendimą nugabenti jūsų siuntas į visą Vokietiją - nuo Berlyno iki Frankfurto, nuo Hamburgo iki Miuncheno.

Mūsų įdirbis bei partnerystė su tokiomis didžiosiomis kurjerinėmis įmonėmis, kaip UPS, FEDEX, TNT, DHL ar DPD suteikia galimybę pasiūlyti jūsų poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius gabenimo pasiūlymus siuntų pervežimui į Vokietiją. Jums reikės tik pasirinkti gabenimo paslaugą ir patikėti gabenimą mums. Siųsk24 kainų skaičiuoklėje galite paprastai ir greitai sužinoti siuntos į Vokietiją gabenimo kainą. Tiesiog suveskite siuntos duomenis, gaukite siuntos Lietuva- Vokietija gabenimo kainas ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą.  Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas siuntai Lietuva - Vokietija, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu.

Jei jūsų siuntiniai į Vokietiją yra skubūs, siūlome rinktis  EXPRESS paslaugą su pristatymo galimybėmis per 1-2 darbo dienas. Jeigu gabenimo trukmė nėra svarbi, rinkitės ECONOMY paslaugą, kurios pristatymo laikas vos 3-4 darbo dienos. Visos siuntos į Vokietiją yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių į Vokietiją būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių iš  Lietuvos į Vokietiją gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.