PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos iš Kinijos į Lietuvą

Gyvenate ar dirbate Kinijoje? Turite ten artimųjų, giminių, draugų ar verslo partnerių? Norite išsiųsti siuntą iš Kinijos, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Siųsk24 padės atsakyti į visus klausimus. Siuntos iš Kinijos įvairių miestų – Šanchajaus, Pekino, Guangdžou ar bet kurių kitų, sunkiau pasiekiamų vietovių, bus pristatytos greitai ir saugiai. Dirbame tik su atrinktais ir patikimais kurjeriais, tokiais kaip UPS, TNT, FEDEX ar DHL. Turėdami ilgametę partnerystę ir darbo patirtį su šiais kurjeriais, galime garantuoti kokybišką paslaugų atlikimą parinkdami tinkamiausią siuntos gabenimo variantą.

Express siuntos Kinija - Lietuva tarp didžiųjų miestų pristatomos per 3 – 5 darbo dienas. Neskubantiems ir norintiems sutaupyti, siūlome rinktis Economy siuntos iš Kinijos į Lietuvą pristatymo paslaugą. Siuntiniai keliaus šiek tiek ilgiau, bet kainuos mažiau. Economy siuntiniai iš Kinijos į Lietuvą atkeliauja per 5 – 7 darbo dienas. Siųsk24 kainos skaičiuoklėje sužinokite visus jums siūlomus siuntų gabenimo variantus. Skaičiuokle naudotis itin paprasta – suveskite siuntos duomenis, spauskite „skaičiuoti“ ir pasirinkite jums patraukliausią pasiūlymą. Siuntų užsakymas, apmokėjimas ir paieška gali būti vykdoma visą parą. Norėdami atlikti siuntų paiešką iš Kinijos– jums reikia suvesti tik siuntos sekimo numerį Siųsk24 sistemoje ir planuojamas siuntos pristatymo terminas bei visa aktuali informacija atsiras jūsų ekrane.

Patikėkite savo siuntų iš Kinijos gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ar reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk 24 komandą.