PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos iš Kroatijos į Lietuvą

Gyvenate ar dirbate Kroatijoje? Turite ten artimųjų, giminių, draugų ar verslo partnerių? Norite išsiųsti siuntą iš Kroatijos, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Siųsk24 padės atsakyti į visus klausimus. Siuntos iš Kroatijos didžiųjų miestų – Zagrebo, Splito, Rabo, Rijeko, Osijeko ar bet kurių kitų, sunkiau pasiekiamų vietovių, bus pristatytos greitai ir saugiai. Express siuntos Kroatija - Lietuva tarp didžiųjų miestų pristatomos per 2 – 4 darbo dienas. Neskubantiems ir norintiems sutaupyti, siūlome rinktis Economy siuntos iš Kroatijos į Lietuvą pristatymo paslaugą. Siuntiniai keliaus šiek tiek ilgiau, bet kainuos mažiau. Economy siuntiniai iš Kroatijos į Lietuvą atkeliauja per 4 – 5 darbo darbo dienas.

Siųsk24 kainos skaičiuoklėje sužinokite visus jums siūlomus siuntų gabenimo variantus. Skaičiuokle naudotis itin paprasta – suveskite siuntos duomenis, spauskite „skaičiuoti“ ir pasirinkite jums patraukliausią pasiūlymą. Siuntų užsakymas, apmokėjimas ir paieška gali būti vykdoma visą parą. Norėdami atlikti siuntų paiešką iš Kroatijos– jums reikia suvesti tik siuntos sekimo numerį Siųsk24 sistemoje ir planuojamas siuntos pristatymo terminas bei visa aktuali informacija atsiras jūsų ekrane.

Patikėkite savo siuntų iš Kroatijos gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ar reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk 24 komandą.