PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos iš Latvijos į Lietuvą

Gyvenate ar dirbate Latvijoje? Turite ten artimųjų, giminių, draugų ar verslo partnerių? Norite išsiųsti siuntą iš Latvijos, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Siųsk24 padės atsakyti į visus klausimus. Siuntos iš Latvijos didžiųjų miestų – Rygos, Daugpilio, Liepojos, Jelgavos, Jūrmalos ar bet kurių kitų, sunkiau pasiekiamų vietovių, bus pristatytos greitai ir saugiai. Express siuntos Latvija - Lietuva tarp didžiųjų miestų pristatomos per 1 – 2 darbo dienas.

Siųsk24 kainos skaičiuoklėje sužinokite visus jums siūlomus siuntų gabenimo variantus. Skaičiuokle naudotis itin paprasta – suveskite siuntos duomenis, spauskite „skaičiuoti“ ir pasirinkite jums patraukliausią pasiūlymą. Siuntų užsakymas, apmokėjimas ir paieška gali būti vykdoma visą parą. Norėdami atlikti siuntų paiešką iš Latvijos – jums reikia suvesti tik siuntos sekimo numerį Siųsk24 sistemoje ir planuojamas siuntos pristatymo terminas bei visa aktuali informacija atsiras jūsų ekrane.

Patikėkite savo siuntų iš Latvijos gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ar reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk 24 komandą.