PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntimo kainos nuo 2.99€ be PVM
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos iš Rumunijos

Gyvenate ar dirbate Rumunijoje? Turite ten artimųjų, giminių, draugų ar verslo partnerių? Norite išsiųsti siuntą iš Rumunijos, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Siųsk24 padės atsakyti į visus klausimus. Siuntos iš Rumunijos didžiųjų miestų – Bukarešto, Konstancos, Brašovo ar bet kurių kitų, sunkiau pasiekiamų vietovių, bus pristatytos greitai ir saugiai. Dirbame tik su atrinktais ir patikimais kurjeriais, tokiais kaip UPS, TNT, FEDEX, DPD, DHL ar OMNIVA. Turėdami ilgametę partnerystę ir darbo patirtį su šiais kurjeriais, galime garantuoti kokybišką paslaugų atlikimą parinkdami tinkamiausią siuntos gabenimo variantą.

Express siuntos Rumunija - Lietuva tarp didžiųjų miestų pristatomos per 2 – 3 darbo dienas. Neskubantiems ir norintiems sutaupyti, siūlome rinktis Economy siuntos iš Rumunijos į Lietuvą pristatymo paslaugą. Siuntiniai keliaus šiek tiek ilgiau, bet kainuos mažiau. Economy siuntiniai iš Rumunijos į Lietuvą atkeliauja per 5 – 7 darbo dienas. Siųsk24 kainos skaičiuoklėje sužinokite visus jums siūlomus siuntų gabenimo variantus. Skaičiuokle naudotis itin paprasta – suveskite siuntos duomenis, spauskite „skaičiuoti“ ir pasirinkite jums patraukliausią pasiūlymą. Siuntų užsakymas, apmokėjimas ir paieška gali būti vykdoma visą parą. Norėdami atlikti siuntų paiešką iš Rumunijos– jums reikia suvesti tik siuntos sekimo numerį Siųsk24 sistemoje ir planuojamas siuntos pristatymo terminas bei visa aktuali informacija atsiras jūsų ekrane.

Patikėkite savo siuntų iš Rumunijos gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ar reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk 24 komandą.

UPS STANDARD

UPS STANDARD

Nuo durų iki durų
Pristatymas per 5-7 d.d.

21.26€ be PVM

25.72 € su PVM

Siuntos surenkamos darbo dienomis 08val. -17val.

Išsami siuntos sekimo informacija

Įskaičiuotas siuntos draudimas iki 100Eur

Privaloma atsispausdinti lipduką

UPS EXPRESS SAVER

UPS EXPRESS SAVER

Nuo durų iki durų
Pristatymas per 2-3 d.d.

33.05€ be PVM

39.99 € su PVM

Siuntos surenkamos darbo dienomis 08val. -17val.

Išsami siuntos sekimo informacija

Įskaičiuotas siuntos draudimas iki 100Eur

Privaloma atsispausdinti lipduką