PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos iš Škotijos į Lietuvą

Gyvenate ar dirbate Škotijoje? Turite ten artimųjų, giminių, draugų ar verslo partnerių? Norite išsiųsti siuntą iš Škotijos, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Siųsk24 padės atsakyti į visus klausimus. Siuntos ne tik iš Škotijos didžiųjų miestų, pavyzdžiui iš Edinburgo, Galzgo ar Aberdyno, bet ir iš labiausiai nutolusių miestelių bus pristatytos greitai ir saugiai. Dirbame tik su atrinktais ir patikimais kurjeriais, tokiais kaip UPS, TNT, FEDEX, DPD, DHL ar OMNIVA. Turėdami ilgametę partnerystę ir darbo patirtį su šiais kurjeriais, galime garantuoti kokybišką paslaugų atlikimą parinkdami tinkamiausią siuntos gabenimo variantą.

Jei jums reikalingas skubus pristatymas, rinkitės EXPRESS paslaugą ir siuntiniai iš Škotijos Lietuvą pasieks per 1-2 d.d. Jei turite laiko ir norite sutaupyti, rinkitės Economy paslaugą, siuntą gausite po 3-4 d.d

Siųsk24 kainos skaičiuoklėje sužinokite visus jums siūlomus siuntų gabenimo variantus. Skaičiuokle naudotis itin paprasta – suveskite siuntos Škotija- Lietuva duomenis, spauskite „skaičiuoti“ ir pasirinkite jums patraukliausią pasiūlymą. Siuntų užsakymas, apmokėjimas ir paieška gali būti vykdoma visą parą. Norėdami atlikti siuntos iš Škotijos į Lietuvą paiešką, suveskite tik siuntos sekimo numerį Siųsk24 sistemoje ir planuojamas siuntos pristatymo terminas bei visa aktuali informacija atsiras jūsų ekrane.

Patikėkite savo siuntos iš Škotijos gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ar reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk 24 komandą.