PATOGUS BŪDAS SIŲSTI SIUNTAS

  • Siuntų pristatymas nuo 2 d.d.
  • Platus kurjerių pasirinkimas
  • Išsami sekimo informacija
cm
kg

Siuntos Lietuvoje

Lietuvoje sparčiai auga elektroninių parduotuvių plėtra, o su ja kartu ir siuntų gabenimas. Vis daugiau žmonių renkasi pirkti prekę internetu ir sulaukti jos kitą dieną pristatant į namus, biurą ar atsiimti iš artimiausio paštomato. Siuntų pervežimas Lietuvoje tampa patogesnis tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Kad šis procesas būtų dar patogesnis ir greitesnis, Siųsk24 svetainė jums siūlo visų kurjerių įvairovę vienoje vietoje. Dirbdami su tokiomis kurjerių tarnybomis kaip DPD, OMNIVA, LPEXPRESS ar VENIPAK, mes galime jums pasiūlyti nuo pačio paprasčiausio voko gabenimo iki didžiulės siuntos pervežimo Lietuvoje. Kiekvienas kurjeris turi savo privalumų, todėl mes visada patarsime ir padėsime išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį kurjerį siuntos Lietuvoje gabenimui.

Siųsk24 kainų skaičiuoklėje galite paprastai ir greitai sužinoti siuntos į ar po Lietuvą gabenimo kainą. Tiesiog suveskite siuntos duomenis, gaukite siuntos Lietuva- Lietuva gabenimo kainas ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą.  Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas siuntai Lietuvoje, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas galimas bet kuriuo metu. Visos siuntos Lietuvoje yra pristatomos nuo durų iki durų, tiesiai gavėjui nurodytu adresu. Taip pat galima rinktis pristatymą per paštomatą. Kad viskas būtų paprasta ir skaidru, visa keliavimo informacija yra pateikiama mūsų siuntų sekimo nuorodoje, todėl jūs visada galite sekti savo siuntinių Lietuvoje būseną.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntų Lietuvoje gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.