Siuntų tarnybos paslaugos

EXPRESS

Skubaus gabenimo paslauga, tinkanti greitam bei patikimam siuntų pristatymui po visą pasaulį. Express paslaugos pristatymo laikas Europoje 1-2 d.d., kitose šalyse 2- 4 d.d. Siuntų gabenimas vykdomas lėktuvais, todėl yra užtikrinamas greitas ir saugus pristatymas. Visos siuntos pasiekia gavėją numatytą dieną bei numatytu laiku, priklausomai nuo paskirties vietovės. Express paslauga turi išsamų siuntų sekimą, o pristatymas vykdomas nuo durų iki durų.

EXPEDITED

Lėtesnė siuntų pervežimo paslauga, skirta neskubių, tikslaus pristatymo laiko nereikalaujančių siuntų siuntimui po visą pasaulį. EXPEDITED paslaugos pristatymo laikas yra 7-9 d.d. Nėra konkrečios pristatymo datos, bet pagal išsamią sekimo informaciją jis gali būti numatomas. Siuntų tarnybos siuntų pervežimą vykdo, tiek oro transportu, tiek žemės transportu, tai kombinuotas siuntų pristatymo būdas, vykdomas nuo durų iki durų.

ECONOMY

Žemės transportu gabenamų siuntų pristatymo paslauga į visas Europos šalis. ECONOMY paslaugos pristatymo laikas yra 1-5 d.d. priklausomai nuo paskirties šalies. Siuntų pervežimas vykdomas tik žemės transportu, todėl jis yra daug pigesnis nei EXPRESS ir ne toks greitas, todėl tinkamas neskubių siuntų pervežimui.

SAVITARNOS TERMINALAI

Dar kitaip vadinami paštomatais. Tai viena patogiausių siuntų gabenimo paslaugų, nes nereikia stovėti eilėse pašte ar namuose laukti kurjerio. Ši paslauga suteikia galimybę atiduoti ir priimti siuntą 24 val. per parą visomis dienomis. Patogu, nes galimas siuntų pristatymas į namus ir į savitarnos terminalą gavėjo šalyje. Visą siuntos gabenimą galima stebėti ir informuoti gavėją, kai siunta pasiekia paskirties vietą. Siunčiant siuntas per paštomatą yra svarbu pasirinkti tinkamą dydį, kad tilptų siunta į paštomatą. Dydžiai yra S, M ir L.bereikalingo laukimo eilėse – mes nesinaudojame neaiškių kurjerių paslaugomis ir neverčiame klientų laukti eilėse. Mes siųsk24.lt!

Paslaugų tipai

Siusk24.lt siūlo visas galimas siuntų tarnybų gabenimo paslaugas, kuriomis naudojantis siuntas galima pristatyti po visą pasaulį. Tereikia išsirinkti norimą siuntimo paslaugą Express, Economy ar Expedited ir siųsti į daugiau nei 220 pasaulio šalių. Jeigu norite sužinoti daugiau, susiekite su Siųsk24 komanda telefonu ar elektroniniu paštu.

UPS Logo
TNT Logo
Ominva Logo
LP Logo
Fedex Logo
DPD Logo

Mūsų partneriai

Siųsk24 dirba tik su patikimomis siuntų tarnybomis, todėl jums atrinkti geriausi ir patikimi Lietuvos ir užsienio partneriai.