API integracija

API integracija - tai sprendimas jūsų verslui, kuris padės efektyviau pasirūpinti siuntų siuntimu jūsų klientams.

Jūsų elektroninės parduotuvės ir Siųsk24 paskyrų sąsaja leis jums ir jūsų pirkėjams vienoje vietoje matyti geriausius kurjerių siuntų siuntimo pasiūlymus, o siuntos dokumentai bus automatiškai sugeneruoti pagal tiesiogiai gautus pirkėjų duomenis. API integracijos pagalba jūs efektyviai galėsite administruoti užsakymus bet kurioje pardavimų platformoje ar savo elektroninėje parduotuvėje. Būsite ramūs, jog jūsų pirkėjus išsiųstos siuntos pasieks saugiai ir greitai.

Siųsk24 API integracija tai patogus sprendimas, leidžiantis gauti reikalingą informaciją apie siuntų siuntimą bet kurioje sistemoje. Jūsų verslas, sujungtas su Siųsk24 sistema per API, leis jums gauti kurjerių, tokių kaip UPS, FEDEX, DPD, GLS, OMNIVA, siuntų gabenimo pasiūlymus savo sistemoje.

Paprasčiau tariant, API tai sąsaja tarp kelių sistemų, leidžianti siuntų duomenims iš vienos sistemos nukeliauti į kitą ir grįžti su informacija, kuri reikalinga tam tikriems veiksmams atlikti.

API sąsaja tarp jūsų ir Siųsk24 siuntų siuntimo sistemų, leis jums greičiau ir patogiau apdorti siuntų užsakymus, perduoti siuntų duomenis ir gavus sugeneruotus lipdukus, išsiųsti siuntas Lietuvoje ar siuntas užsienyje.

 

Kaip tai vyksta ?

 

1

Susikuriate paskyrą
Siųsk24 platformoje

2

Sujungiate savo parduotuvės
paskyrą su Siųsk24 paskyra

3

Pradedate siųsti
siuntas pirkėjams.

 

 

 

API integracijos privalumai

 

Patogu

Visos siūlomos Siųsk24 paslaugos vienoje vietoje - greitųjų kurjerių, tokių kaip UPS siuntos, FEDEX siuntos, DPD siuntos, GLS siuntos ir OMNIVA siuntų pristatymo pasiūlymai, paštomatų paslaugos, siuntų gabenimo kainos bei pristatymo terminai.

Greita

Siuntų užsakymų duomenys iš jūsų paskyrų automatiškai perduodami į Siųsk24 siuntų siuntimo platformos paskyrą ir pagal juos sugeneruojami siuntų dokumentai. Jums nebereikės kiekvieno siuntos užsakymo metu siuntos duomenis vesti rankiniu būdu, taip sutaupysite laiko ir išvengsite klaidų.

Efektyvu

Jūsų Siųsk24 siuntų siuntimo platformos paskyra gali būti susieta su visomis jūsų turimomis parduotuvėmis ir paskyromis, o užsakymai automatiškai generuojami vis kelių mygtukų paspaudimu.


 

 

API integracija galima

 

Pradedančiam verslui ar elektroninei parduotuvei, kurie siunčia pavienes siuntas

Vidutinėms parduotuvėms ir verslams, siunčiantiems nuolatos

Dideliems verslams, kurie siunčia didelius kiekius siuntų kiekvieną dieną

Sutaupykite laiko, išvenkite klaidų ir efektyviai siųskite siuntas po visą pasaulį.

Norėdami API integracijos susisiekite su Siųsk24 elektroniniu paštu: [email protected]