DHL siuntos

Dhl naujas

Prekiaujate įvairiais gaminiais internetu ir klientų turite visame pasaulyje, o gal jūsų verslo partneriams nuolatos reikia jūsų produkcijos pavyzdžių? Sutartys bei dokumentai periodiškai turi būti pristatyti klientams laiku? Tuomet rekomenduojame vieną iš mūsų patikimų kurjerių – DHL.

DHL yra vienas iš labiausiai žinomų ir patikimų prekių ženklų visame pasaulyje. Šiuo metu DHL siekia tapti pasaulio logistikos kompanija, turinti daugiau kaip 220 šalių. DHL pristatymas leidžia siuntinių siuntimą supaprastinti, siūlydamas platų logistikos sprendimų, sutelktų aplink savo klientus, asortimentą. Todėl Siųsk24 didžiuojasi galėdami juos įtraukti į platų pristatymo tinklą ir pasiūlyti DHL siuntų paslaugas savo klientams.

Sėkmingai bendradarbiaudami ir turėdami gerus santykius galime pasiūlyti DHL Express ir DHL Economy kokybiškas gabenimo paslaugas už gerą kainą. Norėdami sužinoti DHL siuntos kainą tereikia suvesti siuntos informaciją Siųsk24 kainų skaičiuoklėje ir iš karto gausite siuntų gabenimo pasiūlymus. Iš pateiktų kelių gabenimo variantų pasirinkite jums tinkamiausią ir laukite kol kurjeris atvyks paimti siuntos. DHL siuntos sekimas yra galimas 24/7 jūsų susikurtoje Siųsk24 paskyroje.

Sistema sukurta jūsų patogumui, o kilus klausimams ar prireikus konsultacijos, ar pagalbos dėl DHL siuntos, galite kreiptis į Siųsk24 komandą telefonu ar elektroniniu paštu- jums visada bus atsakyta ir pagelbėta. Pasirinkus DHL kurjerių tarnybą, galite būti tikri, kad jūsų siunta pasieks paskirties vietą saugiu ir greitu būdu!

Kodėl DHL?

  • Skubus EXPRESS siuntų pristatymas.
  • Europoje DHL siuntos pristatomos per 1-2 d.d., ne Europoje per 2-4 d.d.
  • Platus ECONOMY pristatymo tinklas, užtikrinantis siuntų pristatymą visame pasaulyje per 3-6 d.d.
  • Išsamus siuntos sekimas Siųsk24 paskyroje visą parą;
  • Pristatymas nuo durų iki durų.
  • Visos siuntos apdraustos iki 100 EUR. nemokamu draudimu

Kokie DHL siuntų apribojimai?

Maksimalus realus ar tūrinis siuntos svoris 70 kg.       

Maksimalūs siuntos išmatavimai: 120x80x80 cm.