Dokumentų siuntimas

Jums reikia nusiųsti sutartį verslo partneriui, sąskaitą klientui ar įstojimo dokumentus į užsienio šalies universitetą ir tai reikia padaryti saugiai bei greitai? Tuomet mes jums galime pagelbėti.

Siųsk24 sistemoje jūs galite apskaičiuoti dokumentų ar vokų gabenimo laiką bei pasirinkti tinkamiausią kurjerių paslaugą jų gabenimui nuo Economy iki Express. Dokumentų ar vokų pristatymo laiką bei kainą lemia kurjerio pasirinkimas. Naudodamiesi Siųsk24 kainų skaičiuokle galite įvertinti skirtingus siuntimo įkainius, pristatymo laikus, draudimo ir kitas papildomas paslaugas, garantuojančias saugų ir greitą dokumentų ar vokų pristatymą visame pasaulyje.

Gabenimą galima užsakyti tiek Lietuvoje, tiek į užsienį bei atvirkščiai. Lietuvoje pristatymas įvykdomas per 1 d.d., į užsienį- priklausomai nuo pasirinktos paskirties šalies bei vietos.

 

Kodėl verta užsakyti dokumentų ar vokų siuntimą į užsienį per Siųsk24?

Patogu

vos keliais paspaudimais galima gauti gabenimo pasiūlymą bei užsakyti paslaugą;

Greitas pristatymas

nuo 1 d.d. EXPRESS paslauga iki 7 d.d. ECONOMY paslauga.

Gera kaina

turime labai gerus konkurencingus didžiųjų kurjerinių įmonių įkainius;

Saugu

siuntas gabena patikimos, gerą vardą pelniusios didžiosios tarptautinės kurjerių įmonės vadovaujantis CMR bei Varšuvos konvencijomis.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntų gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu, palikite žinutę ir jums bus suteikta visa reikalinga informacija.