Economy siuntos

Economy paslauga yra puikus būdas gabenti neskubias siuntas po visą pasaulį. Toks gabenimas tinkamas kuomet mažesnė siuntimo kaina yra svarbiau už greitą pristatymo terminą. Economy paslaugos pristatymo laikas Europoje 1-5 d.d., priklausomai nuo šalies. Ši paslauga lėtesnė negu Express, tačiau pigesnė. Siųsk24 galite pasirinkti iš įvairių Economy siuntimo variantų su tokiomis žinomomis kurjerių kompanijomis kaip UPS, DPD, TNT ar DHL. Europoje ECONOMY gabenimas vykdomas žemės transportu, sunkvežimiais, o į kitus kontinentus naudojamas kombinuotas transportas - dalį kelio siuntos yra gabenamos lėktuvais, dalį - žemės transportu. Būtent toks transportavimo būdų kombinavimas leidžia pasiūlyti optimalų gabenimo laiką už atitinkamą kainą.  

Paskaičiuoti kainą galite Siųsk24 kainų skaičiuoklėje, suveskite siuntėjo/gavėjo šalis bei pakuotės duomenis ir pasirinkite jums tinkamiausią Economy gabenimo variantą. Sistema veikia 24/7 todėl skaičiuoti siuntos gabenimo kainą, užsakyti paslaugą, apmokėti ar tiesiog stebėti siuntinio keliavimą galite bet kada, bet kuriuo paros metu.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo Economy siuntų gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu, palikite žinutę ir jums bus suteikta visa reikalinga informacija.