Express siuntos

Jums reikia skubios siuntos pristatymo, norite, kad ji gavėją Europoje pasiektų sekančią dieną? Įsipareigojimus turite atlikti laiku ir matote, jog laiko tam nebelieka? Siųsk24 komanda jums padės ir pasiūlys greitų siuntų pristatymą Europoje ir visame pasaulyje.

Express – greičiausia bei patikimiausia siuntų pristatymo paslauga. Šią paslaugą skubių siuntų tarnybos atlieka lėktuvais, todėl tai garantuoja greitą, patikimą bei saugų pristatymą. Tikslumu bei punktualumu pasižymintis avia transportas suteikia konkretų pristatymo laiką, leidžia žinoti kada tiksliai skubios siuntos pasieks gavėjus ir suteikia galimybę planuoti bei vykdyti įsipareigojimus, duotus partneriams ar klientams, laiku. Taip pat kiekviena EXPRESS siunta yra apdraudžiama vadovaujantis Varšuvos konvencija, todėl visos Jūsų skubios siuntos transportuojamos skaidriai, greitai ir saugiai.

Express paslauga gabenamų siuntų sekimas galimas Siųsk24 siuntų sekimo nuorodoje. Jūs visada žinosite kur yra jūsų siuntos, kas su jomis yra daroma ir kada jos pasieks paskirties šalį. Express siuntos pristatymas Europoje užtrunka vos 1-2 darbo dienas priklausomai nuo gavėjo adreso, likusiuose kontinentuose 2-4 darbo dienas, taip pat priklausomai nuo gavėjo vietovės. Jūs visada esate garantuoti, jog siunta pasieks tikslą laiku.

Express gabenimą klientai įprastai renkasi gabenant:

Trapias, gendančias, jautrias gabenimui siuntas, kurioms reikia kuo mažesnės pažeidimo tikimybės;

Didelės vertės siuntas, kurioms reikia minimalios pažeidimo rizikos, bei maksimalaus saugumo;

Skubias, tikslaus pristatymo laiko reikalaujančias siuntas;

Mažas, nedidelio tūrio pakuotes;

Express gabenimo kainą sužinoti galite Siųsk24 kainų skaičiuoklėje. Suveskite siuntėjo/gavėjo šalis bei pakuotės duomenis ir pasirinkite jums tinkamiausią express gabenimo variantą. Sistema veikia 24/7 todėl skaičiuoti siuntos gabenimo kainą, užsakyti paslaugą, apmokėti ar tiesiog stebėti siuntinio keliavimą galite bet kada, bet kuriuo paros metu.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo express siuntų gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu ir jums bus suteikta visa reikalinga informacija.