FEDEX siuntos

Fedex

Prekiaujate įvairiais gaminiais internetu ir klientų turite visame pasaulyje, o gal jūsų verslo partneriams nuolatos reikia jūsų produkcijos pavyzdžių? Sutartys bei dokumentai periodiškai turi būti pristatyti klientams laiku? Tuomet rekomenduojame vieną iš mūsų patikimų kurjerių – FEDEX.

FEDEX yra vienas iš žinomiausių prekių ženklų visame pasaulyje. Ši kompanija netrukus galutinai susijungs su TNT siuntų gabenimo bendrove, tai pasiūlydama vieną didžiausių siuntų pristatymo tinklų pasaulyje.

FEDEX stiprybė- skubus express siuntų pristatymas visame pasaulyje. Pasirinkus FEDEX pasalugas, siuntos bet kuriame pasaulio krašte bus pristatomos per kelias dienas. Todėl Siųsk24 didžiuojasi galėdami pasiūlyti FEDEX  siuntų paslaugas savo klientams.

Sėkmingai bendradarbiaudami ir turėdami gerus santykius galime pasiūlyti FEDEX Express kokybiškas gabenimo paslaugas už gerą kainą. Norint sužinoti FEDEX siuntos kainą tereikia suvesti siuntos informaciją Siųsk24 kainų skaičiuoklėje iš pateiktų kelių gabenimo variantų pasirinkti tinkamiausią. FEDEX siuntos sekimas yra galimas 24/7 jūsų susikurtoje Siųsk24 paskyroje.

Sistema sukurta jūsų patogumui, o kilus klausimams ar prireikus konsultacijos, ar pagalbos dėl FEDEX  siuntos, galite kreiptis į Siųsk24 komandą telefonu ar elektroniniu paštu- jums visada bus atsakyta ir pagelbėta. Pasirinkus FEDEX kurjerių tarnybą, galite būti tikri, kad jūsų siunta pasieks paskirties vietą saugiu ir greitu būdu!

Kodėl FEDEX?

  • Skubus EXPRESS siuntų pristatymas, vos 2-5 d.d. visame pasaulyje.
  • Išsamus siuntos sekimas Siųsk24 paskyroje visą parą;
  • Pristatymas nuo durų iki durų.
  • Visos siuntos apdraustos iki 100 EUR. nemokamu draudimu

Kokie FEDEX siuntų apribojimai?

Maksimalus realus arba tūrinis svoris pakuotei 70kg

Maksimalus ilgis pakuotei 120cm
Maksimalus apimties dydis 330cm

Papildomos priemokos

Muitinės tarpininkavimo paslaugos 35Eur
Vienos pakuotės svoris didesnis nei 30Kg priemoka: 10Eur
Vienos pakuotės svoris didesnis nei 70 kg priemoka 50Eur
Siuntos kraštinės ilgis didesnis nei 121 cm arba antros kraštinės daugiau nei 76 cm priemoka yra 50Eur
Nutolusios ar atokios vietovės priemoka 35Eur
Oficialaus pristatymo patvirtinimo dokumentas (POD) išrašas 6Eur
Adreso taisymo, siuntos peradresavimo mokestis 12Eur