Greitieji kurjeriai

Prekiaujate įvairiais gaminiais internetu ir klientų turite visame pasaulyje, o gal jūsų verslo partneriams nuolatos reikia jūsų produkcijos pavyzdžių? Internete gausu savo paslaugas siūlančių greitųjų kurjerių tarnybų, pristatančių siuntas nuo durų iki durų, vežėjų, pašto kurjerių ir dar begalė kitų įmonių, galinčių jums pagelbėti, o jums tereikia sužinoti kurie kurjeriai pigiau pristatys jūsų siuntą.

Turėdami vienoje vietoje didžiųjų kurjerinių įmonių pasiūlymus, Siųsk24 komanda jums palengvins gabenimo paslaugos pasirinkimą. Patirtis bei bendradarbiavimas su geriausią vardą bei pasitikėjimą pelniusiomis tarptautinėmis kurjerių tarnybomis, tokiomis kaip UPS, FEDEX, TNT, DHL, DPD ar OMNIVA, leidžia jums pasiūlyti kokybiškas greitojo kurjerio paslaugas už gerą kainą. Norėdami sužinoti gabenimo kainą, viskas ką jums reikia padaryti, tai Siųsk24 kainų skaičiuoklėje suvesti siuntos gavėjo ar siuntėjo adresus bei pakuotės duomenis ir rinktis jūsų poreikius labiausiai atitinkantį gabenimo pasiūlymą

Kadangi Siųsk24 sistema veikia 24/7, tai kainos skaičiavimas užsakymo apmokėjimas bei pateikimas, siuntos keliavimo sekimas galimas bet kuriuo paros metu, bet kurioje Lietuvos vietoje. Sistema sukurta jūsų patogumui, o kilus klausimams, ar prireikus konsultacijos kreipkitės į Siųsk24 komandą telefonu ar elektroniniu paštu - jums visada bus atsakyta ir pagelbėta.