Greitieji kurjeriai

Siųsk24 po vienu stogu turi didžiųjų kurjerių tarnybų pasiūlymus, kuriuos pasirinkę galite rasti kurjerius pigiau ir greičiau pristatančius siuntinius. Kurjerių paslaugas teikiantys greitieji kurjeriai yra patikimi, greiti ir suteikiantys kokybiškas paslaugas ir niekada nenuviliantys.

Bendradarbiaujame su su tokiomis kurjerių paslaugas teikiančiomis kurjerių tarnybomis kaip DHL siuntos; DPD siuntos; FEDEX siuntos; GLS siuntos; Lietuvos paštas siuntos; LP EXPRESS siuntos; Omniva siuntos; TNT siuntos; UPS siuntos.

Norėdami sužinoti greitųjų kurjerių paslaugų – siuntos gabenimo kainą, tai padaryti galite Siųsk24 siuntų kainų skaičiuoklėje suvesdami siuntos gavėjo, ar siuntėjo adresus, bei siuntos duomenis. Pagal jūsų siuntos duomenis bus pateikti geriausi kurjerių paslaugų pasiūlymai ir Jūs galėsite pasirinkti sau tinkamiausią.

Greitųjų kurjerių paslaugos Jums pravers tiek asmeniniams poreikiams, tiek verslui, pavyzdžiui jei prekiaujate įvairiais gaminiais internetu ir turite klientų visame pasaulyje, arba jei Jūsų verslo partneriams nuolat reikia jūsų produkcijos pavyzdžių.

Internete gausu savo paslaugas siūlančių greitųjų kurjerių tarnybų, pristatančių siuntas nuo durų iki durų, vežėjų, pašto kurjerių ir dar begalė kitų įmonių, galinčių jums pagelbėti, o jums tereikia sužinoti kurie kurjeriai pigiau ir greičiau pristatys jūsų siuntą į Jūsų nurodytą ir Jums reikiamą vietą.

Siųsk24 platformoje rasite atsakymus į visus Jums kylančius klausimus kurjerių tema: greitieji kurjeriai; kurjerių paslaugos; kurjerių tarnybos; kurjerių paslaugos kaina ir kt.  Naudodamiesi Siųsk24 kurjerių paslaugomis galite gauti geriausius kurjerių tarnybų paslaugų kainų pasiūlymus ir pristatymo terminus vienoje vietoje.

Mūsų sistema veikia 24/7, tad kurjerių paslaugos kainą sužinosite bei galėsite pateikti kurjerių paslaugos užsakymą bet kuriuo Jums patogiu metu. Suvedę siuntos gavėjo/ siuntėjo  bei siuntos duomenis iš karto gausite geriausius atrinktus kurjerių paslaugos pasiūlymus, iš kurių galėsite rinktis sau sau tinkamiausią. Taip pat pateikę kurjerių paslaugos užsakymą ir jį apmokėję, iškart galėsite sekti savo siuntą bet kuriuo paros metu, bei realiu laiku matyti kaip ir kur kurjeris gabena Jūsų siuntą. Sistema sukurta jūsų patogumui, o kilus klausimams, ar prireikus pagalbos kurjerių tarnybų; kurjerių paslaugos; ar siuntos temomis kreipkitės į Siųsk24 komandą telefonu ar elektroniniu paštu.

Kadangi Siųsk24 sistema veikia 24/7, tai kainos skaičiavimas užsakymo apmokėjimas bei pateikimas, siuntos keliavimo sekimas galimas bet kuriuo paros metu, bet kurioje Lietuvos vietoje. Sistema sukurta jūsų patogumui, o kilus klausimams, ar prireikus konsultacijos kreipkitės į Siųsk24 komandą telefonu ar elektroniniu paštu - jums visada bus atsakyta ir pagelbėta.