Kurjerių paslaugos

Internete gausu savo paslaugas siūlančių kurjerių tarnybų, vežėjų, pašto kurjerių ir dar begalė kitų įmonių. Tačiau jums tereikia sužinoti kurie kurjeriai pigiau ir laiku pristatys jūsų siuntą. Informacijos gausa, skirtingos gabenimo bei užsakymo sąlygos kelia tik galvos skausmą ir sunku išsirinkti tinkamiausią variantą. Naudodamiesi Siųsk24 kurjerių paslaugomis galite gauti geriausius kainų pasiūlymus ir pristatymo terminus vienoje vietoje.

Turėdami vienoje vietoje didžiųjų kurjerių tarnybų pasiūlymus mes jums palengvinsime kurjerių paslaugos pasirinkimą. Bendradarbiavimas su pasauliui žinomomis kurjerių tarnybomis, tokiomis kaip UPS, FEDEX, TNT, DHL ar DPD leidžia jums pasiūlyti kokybiškas kurjerio paslaugas už gerą kainą. Norint sužinoti kurjerio paslaugos kainą, viskas ką jums reikia padaryti, tai Siųsk24 kainų skaičiuoklėje suvesti siuntėjo, gavėjo adresus bei pakuotės duomenis. Pagal pateiktus duomenis jums sistema pasiūlys optimalius pasiūlymus ir galėsite rinktis pristatymą nuo durų iki durą arba per paštomatą. Daugiau nereikės praleisti daug laiko tikrinant kelių kurjerių tarnybų kainynus, ieškoti kurjerių paslaugų pasiūlymų per paieškos sistemas ir laužyti galvą, kam patikėti savo siuntos gabenimą.

Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl skaičiuoti gabenimo kainą, pateikti užsakymą, išsikviesti kurjerį, tikrinti siuntos buvimo vietą galite bet kuriuo paros metu, bet kurioje Lietuvos vietoje. Sistema sukurta jūsų patogumui, o kilus klausimams, ar prireikus konsultacijos ar pagalbos kreipkitės į Siųsk24 komandą telefonu ar elektroniniu paštu- jums visada bus atsakyta ir pagelbėta.