Kurjerių paslaugos

Kurjerių tarnybos, vežėjai, pašto kurjeriai ir dar begalė kitų įmonių internete gausiai siūlo savo paslaugos. Tačiau jums tereikia sužinoti kurie kurjeriai pigiau ir laiku pristatys jūsų siuntą. Informacijos gausa, skirtingos gabenimo bei užsakymo sąlygos kelia tik galvos skausmą ir sunku išsirinkti tinkamiausią siuntų siuntimo variantą. Naudodamiesi Siųsk24 kurjerių paslaugomis galite gauti geriausius siuntimo kainų pasiūlymus ir siuntų pristatymo terminus vienoje vietoje. 

Turėdami vienoje vietoje didžiųjų siuntų kurjerių tarnybų pasiūlymus mes jums palengvinsime kurjerių paslaugos pasirinkimą. Bendradarbiaujame su su tokiomis kurjerių paslaugas teikiančiomis kurjerių tarnybomis kaip DHL siuntos; DPD siuntos; FEDEX siuntos; GLS siuntos; Lietuvos paštas siuntos; LP EXPRESS siuntos; Omniva siuntos; TNT siuntos; UPS siuntos.

Greitųjų kurjerių paslaugos Jums pravers tiek asmeniniams poreikiams, tiek verslui, pavyzdžiui jei prekiaujate įvairiais gaminiais internetu ir turite klientų visame pasaulyje, arba jei Jūsų verslo partneriams nuolat reikia jūsų produkcijos pavyzdžių.

Norint sužinoti kurjerio paslaugos kainą, viskas ką jums reikia padaryti, tai Siųsk24 siuntos kainos skaičiuoklėje čia suvesti siuntos siuntėjo, siuntos gavėjo adresus bei siuntinio pakuotės duomenis. Pagal pateiktus duomenis jums sistema pasiūlys optimalius pasiūlymus ir galėsite rinktis pristatymą nuo durų iki durų arba per paštomatą (Omniva paštomatai, DPD paštomatai). Daugiau nereikės praleisti daug laiko tikrinant kelių kurjerių kainas, ieškoti kurjerių paslaugų pasiūlymų per paieškos sistemas ir laužyti galvą, kam patikėti savo siuntos gabenimą.

 

 

Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl sužinoti kurjerių paslaugos kainą, pateikti užsakymą, išsikviesti kurjerį, tikrinti siuntos buvimo vietą galite bet kuriuo paros metu, bet kurioje Lietuvos vietoje. Taip pat pateikę kurjerių paslaugos užsakymą ir jį apmokėję, iškart galėsite sekti savo siuntą bet kuriuo paros metu, bei realiu laiku matyti kaip ir kur kurjeris gabena Jūsų siuntą.

Sistema sukurta jūsų patogumui, o kilus klausimams, ar prireikus konsultacijos ar pagalbos kreipkitės į Siųsk24 komandą telefonu ar elektroniniu paštu - jums visada bus atsakyta ir pagelbėta.