Lietuvos paštas siuntos

Prekiaujate savo rankų darbo gaminiais ir siunčiate juos klientams po visą pasaulį, o gal verslo partneriams ar šeimos nariams norite nusiųsti šventinį sveikinimą? Jums aktualus pigus, bet patikimas siuntų ar dokumentų gabenimo būdas ir neturite pristatymo termino apribojimų? Mes siūlome jums Lietuvos pašto gabenimo paslaugas.

Lietuvos paštas - bene ilgiausiai veikianti ir didžiausia siuntų bei dokumentų gabenimo įmonė Lietuvoje. Nuolatos tobulindami savo paslaugas, investuodami į saugumą bei patikimumą Lietuvos pašto darbuotojai pasirengę užtikrinti sklandų jūsų siuntų pristatymą.

Lietuvos pašto siuntų gabenimo principai šiek tiek skiriasi nuo kurjerių tarnybų - čia nėra tikslaus pristatymo laiko, siuntų pristatymas galimas ir į gavėjo pašto dėžutes, siuntos sekimas taip pat yra ribotas. Bene didžiausias Lietuvos pašto siuntų gabenimo privalumas - ypač maža gabenimo kaina.

Siunčiant siuntas Lietuvos paštu, siuntas galima atiduoti kurjeriui arba pristatyti į artimiausią Lietuvos pašto skyrių, kurių Lietuvoje net 171. Kiekvienas ras patogiausią siuntos pridavimo vietą. 

Visus Lietuvos pašto skyrius galite rasti čia: Lietuvos pašto skyriai.

Bendradarbiaudami su Lietuvos paštu, galime pasiūlyti ypač gerus gabenimo įkainius, kuriuos galite sužinoti Siųsk24 skaičiuoklėje. Jums tereikia suvesti siuntėjo bei gavėjo šalis ir siuntos duomenis, ir rinktis iš jums atrinktų Lietuvos pašto siuntų gabenimo variantų.

Naudodamiesi Siųsk24 savitarnos sistema, jūs ne tik galėsite naudotis Lietuvos pašto siuntų ar dokumentų sekimu, bet ir pateikti užsakymus, juos apmokėti ar tvarkyti savo paskyrą bet kuriuo paros metu. Sistema sukurta jūsų patogumui, o kilus klausimams ar prireikus konsultacijos dėl Lietuvos pašto siuntos, galite kreiptis į Siųsk24 komandą telefonu ar elektroniniu paštu - jums visada bus atsakyta ir pagelbėta. Pasirinkus Lietuvos pašto gabenimo paslaugas galite būti tikri, jog gavote pigiausią siuntos ar dokumentų pristatymo variantą.