LP EXPRESS siuntos

Prekiaujate savo rankų darbo gaminiais ir siunčiate juos klientams po visą pasaulį, o gal verslo partneriams ar šeimos nariams norite nusiųsti šventinį sveikinimą? Jums aktualus pigus, bet patikimas siuntų ar dokumentų gabenimo būdas? Mes siūlome jums Lietuvos pašto Express padalinio LP EXPRESS gabenimo paslaugas. Nuolat investuodama į kokybę bei technologijas, LP EXPRESS gali pasiūlyti pigias ir greitas siuntų bei dokumentų pristatymo paslaugas į 81 pasaulio šalį tiesiai gavėjui į rankas.

LP EXPRESS išskirtinumas tas, jog yra kombinuojamos savitarnos terminalų (paštomatų) bei kurjerių paslaugos. Jūs galite rinktis sau patogų išsiuntimo/pristatymo variantą- siuntą palikti ar atsiimti savitarnos terminale, atiduoti ar gauti tiesiai iš kurjerio rankų. Visus galimus variantus gauti galite Siųsk24 kainų skaičiuoklėje. Jums tereikia suvesti siuntėjo ir gavėjo šalis bei siuntos duomenis ir rinktis sau patogiausią gabenimo būdą. Lietuvoje jūsų siuntos ar dokumentai bus pristatyti kitą darbo dieną nuo išsiuntimo, o užsienyje per 1-13 darbo dienų, priklausomai nuo gavėjo šalies.

Naudodamiesi Siųsk24 savitarnos sistema, jūs ne tik galėsite naudotis LP EXPRESS siuntos ar dokumentų sekimu, bet ir pateikti užsakymus, juos apmokėti ar tvarkyti savo paskyrą bet kuriuo paros metu. Sistema sukurta jūsų patogumui, o kilus klausimams ar prireikus konsultacijos, ar pagalbos dėl siuntų, galite kreiptis į Siųsk24 komandą telefonu ar elektroniniu paštu- jums visada bus atsakyta ir pagelbėta