Omniva siuntos

Prekiaujate savo rankų darbo gaminiais internetu ir klientų turite kaimyninėse šalyse- tiek Latvijoje, tiek Estijoje? O gal jūsų verslo partneriams nuolatos reikia jūsų produkcijos pavyzdžių, kurie turi būti pristatyti laiku ir jūs vis nerandate patikimo bei jūsų poreikius atitinkančio partnerio? Omniva vienas iš tų partnerių, kurių paslaugos aprėpia Lietuvos, Latvijos ir Estijos teritoriją siūlydami ne tik pristatymą nuo durų iki durų, bet ir galimybę siųsti siuntas per paštomatus. Tai atveria didesnes galimybes tiek verslo, tiek paprastiems vartotojams patogiau užsakyti ir gauti siuntas. Taip pat, tai suteikia konkurencinį pranašumą, nes Omniva paštomatų kainos yra kur kas pigesnės nei pristatymas su kurjeriu.

OMNIVA paštomatų žemėlapis.

Sėkmingai dirbdami su Omniva kurjeriu Lietuvoje ir Baltijos šalyse galime pasiūlyti ne tik konkurencingas kainas, bet ir patikimas kurjerių paslaugas. Norėdami sužinoti Omniva siuntos gabenimo kainą, jums reikia pasinaudoti Siųsk24 kainų skaičiuokle, suvesti siuntėjo ir gavėjo adresus bei pakuotės duomenis. Iš pateiktų kelių gabenimo variantų pasirinkite jums tinkamiausią ir laukite Omniva kurjerio. Jei taupote ir kruopščiai planuojate savo laiką, yra galimybė rinktis siuntas atiduoti bei atsiimti iš Omnivos paštomatų. Atsispausdinę siuntos lipdukus tiesiog palikite siuntą paštomate jums patogiu laiku ir stebėkite kaip siunta gabenama iki gavėjo.

Siųsk24 sistema veikia 24/7, todėl skaičiuoti gabenimo kainą, pateikti užsakymą, išsikviesti kurjerį, tikrinti siuntos buvimo vietą galite bet kuriuo paros metu, bet kurioje Lietuvos vietoje. Sistema sukurta jūsų patogumui, o kilus klausimams, ar prireikus konsultacijos ar pagalbos kreipkitės į Siųsk24 komandą telefonu ar elektroniniu paštu- jums visada bus atsakyta ir pagelbėta.

Kodėl OMNIVA?

  • Platus paštomatų ir kurjerių paslaugų tinklas visoje Lietuvoje bei Latvijoje ir Estijoje
  • Galimybė rinktis siuntos atidavimo bei pristatymo būdus- paštomatas ar kurjeris
  • Išsamus siuntos sekimas Siųsk24 paskyroje visą parą

Kokie OMNIVA siuntų apribojimai?

  • Maksimalus realus arba tūrinis svoris pakuotei 30 kg
  • Maksimalus ilgis pakuotei 64 cm
  • Maksimalus plotis pakuotei 34 cm
  • Maksimalus aukštis pakuotei 39 cm