POST NL siuntos

Prekiaujate tokiose pardavimų platformose kaip ETSY, AMAZON ar EBAY ir nuolatos siunčiate siuntas pirkėjams visame pasaulyje? O gal turite verslo partnerių užsienio šalyse ir vykdote dokumentų siuntimą, ar smulkias dovanėles? Jums aktualus nebrangus, pigus siuntimas? Tuomet jums siūlome POST NL paslaugas.

POST NL- tai Olandijos pašto bendrovė, užimanti lyderiaujančias pozicijas Beneliukso šalyse. Bendrovė, nuolat tobulindama savo paslaugas, siūlo nebrangų ir greitą dokumentacijos bei siuntų pristatymą visame pasaulyje. POST NL siuntų paslaugos ypač tinkamos siunčiant mažas ir lengvas pakuotes kaip siuntas, kurioms nereikia skubaus pristatymo. Tai puiki alternatyva Lietuvos pašto paslaugoms.

Bendradarbiaudami su POST NL kompanija, galime pasiūlyti ypač gerus siuntų siuntimo įkainius, kuriuos galite sužinoti Siųsk24 siuntų skaičiuoklėje. Jums tereikia suvesti siuntėjo bei gavėjo šalis ir siuntos duomenis, ir rinktis iš jums atrinktų POST NL siuntų gabenimo variantų.

Naudodamiesi Siųsk24 siuntų savitarnos sistema, jūs ne tik galėsite naudotis POST NL tokiomis paslaugomis kaip siuntų sekimas, bet ir pateikti naujus siuntų užsakymus, juos apmokėti ar tvarkyti savo paskyrą bet kuriuo paros metu. Sistema sukurta jūsų patogumui, o kilus klausimams ar prireikus konsultacijos dėl POST NL siuntos, galite kreiptis į Siųsk24 komandą telefonu ar elektroniniu paštu - jums visada bus atsakyta ir pagelbėta. Pasirinkus POST NL gabenimo paslaugas galite būti tikri, jog gavote pigiausią siuntos ar dokumentų pristatymo variantą

Kodėl POST NL?

  • Siuntų ir dokumentų pristatymas Europoje vos 4-7 d.d., ne Europoje- 9-14 d.d.
  • Siuntos sekimas Siųsk24 platformoje bet kuriuo paros metu
  • Visos siuntos apdraustos iki 25 EUR nemokamu draudimu

Kokie POST NL apribojimai?

  • Maksimalus siuntos svoris 2 kg
  • Maksimalus ilgis pakuotei 60 cm
  • Maksimali visų kraštinių suma yra 90 cm
  • Maksimali siuntos vertė yra 1000 EUR