Registruotos siuntos

Turite verslo partnerių ar klientų, artimųjų ar draugų užsienyje ir nuolatos siunčiate jiems siuntas, dovanas ar sveikinimus naudojantis pašto paslaugomis, bet paslauga neatrodo patikima ir greita? Parduodate savo kurtus produktus elektroninėse prekybos platformose Etsy, Ebay, Amazon ar kitose?
Siunčiant siuntas per įprastą paštą ar kitas pašto paslaugas siūlančias tarnybas ne visada suteikiamas siuntos sekimo kodas ir sunku stebėti siuntos gabenimo kelią bei planuoti siuntos pristatymo laiką. Jei norisi aiškumo, patogumo ir patikimumo – savo siuntos siuntimą patikėkite savo srities profesionalams - Siųsk24 komandai.

Tarptautinių siuntų ir siuntų Lietuvoje srityje mes dirbame jau daugiau nei 9 metus. Esame sukaupę daugiametę patirtį. Mūsų komanda atsakingai žiūri į savo darbą, užtikrina klientui kokybišką aptarnavimą, patogų ir greitą siuntos užsakymą bei galimybę užsakyti siuntos siuntimą bet kuriuo paros metu. Mūsų internetiniame puslapyje galima užsakyti siuntos siuntimą 24/7. O jei skubate ir negalite sulaukti kurjerio ar gyvenate tvariai ir norite prisidėti prie tvarių sprendimų, tuomet siuntą galite bet kuriuo paros metu palikti mūsų partnerių OMNIVA paštomate. Nesvarbu, kurį paštomatą pasirinksite.

Bendradarbiaujame su didžiausiomis pasaulio kurjerių tarnybomis. Todėl galime jums pateikti pačius geriausius paslaugų pasiūlymus. Gabenkite registruotas siuntas Europoje, į JAV, Šiaurės ir Pietų Amerikas, Afrika, Aziją ar Australijos žemyną už gerą kainą pasirinkdami paslaugų užsakymą iš tokių garsių įmonių, kaip DHL, DPD, FEDEX, UPS ar TNT. Jūsų siuntos bus pristatytos laiku ir patogiai, nesvarbu ar siunčiate siuntą Lietuvoje ar visame pasaulyje. 

Siųsdami siuntas per kurjerių tarnybas jūs visada matysite išsamų siuntos sekimo kelią. Siuntos siunčiamos per kurjerių tarnybas bus pristatytos tiesiai siuntos gavėjui, o jūs būsite tikri, kad numatytas siuntos pristatymo laikas atitiks suplanuotą.

Patikėkite savo siuntų gabenimą šios srities profesionalams. Jau daugiau nei 9 metus klientai mums patiki savo siuntinius, kuriuos pristatome net į atokiausius planetos kampelius. Kiekvienam klientui pateikiame tik jam parengtą geriausią siuntos siuntimo pasiūlymą. 

Jei turite klausimų, negalite apsispręsti, reikia patarimo, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimą telefonu ar elektroniniu paštu. Su malonumu pakonsultuosime visais siuntų siuntimo klausimais!