Registruotos siuntos

Turite verslo partnerių ar klientų, artimųjų ar draugų užsienyje ir nuolatos siunčiate jiems siuntas, dovanas ar sveikinimus naudojantis pašto paslaugomis, bet tai neatrodo patikima ir greita? Siunčiant registruotas siuntas per paštą ar kitas pašto tarnybas ne visada suveikia siuntos kodas ir sunku stebėti gabenimo kelią bei planuoti siuntos pristatymo laiką. Dažnai norisi aiškumo, saugumo ir patikimumo - visa tai patikėkite Siųsk24 komandai.

Bendradarbiavimas su didžiausioms pasaulio kurjerių tarnybomis leidžia pasiūlyti jums profesionalias siuntų gabenimo paslaugas už prieinamą kainą. Rinkitės iš tokių įmonių, kaip UPS, FEDEX, TNT, DHL, DPD ar OMNIVA gabenimo pasiūlymus ir jūsų siuntos bus pristatytos tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje laiku ir patogiai. Siunčiant siuntas per kurjerių tarnybas jūs visada žinosite išsamų sekimo kelią, siuntos bus pristatytos tiesiai gavėjui ir būsite tikri, jog pristatymo laikas atitiks suplanuotas datas.

Patikėkite savo siuntų gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu, palikite žinutę ir jums bus suteikta visa reikalinga informacija.