Siuntos

Siuntos

Siųsk24 komanda siekia, kad visos jūsų siuntos būtų pristatomos laiku ir be rūpesčių. Bendradarbiaudami kartu su gerai žinomomis kurjerių tarnybomis kaip UPS, TNT, FEDEX, DHL, DPD ar OMNIVA, mes užtikriname sklandų darbą. Tai jau darome ilgiau nei 5 metus Lietuvoje, o užsienyje daugiau nei 15 metų. Sukauptos žinios apie kiekvieną kurjerį ir jų darbo specifiką mums suteikia galimybę pagelbėti savo klientams ir atsakyti į pačius sudėtingiausius logistikos klausimus.

Sparčiai besivystančios technologijos suteikė galimybę ir mums leisti visiems savo klientams naudotis moderniausiomis sistemos skaičiuojant kurjerio gabenimo kainą, užsakant siuntos siuntimą ar jos sekimą. O dirbant su tokia įvairove kurjerių galime pasiūlyti gabenimą 24/7 nepakylant nuo savo patogaus krėslo namuose ar darbe. Siuntų siuntimas su Siųsk24 pasidarė patogesnis ir greitesnis. Siuntas galima atiduoti ne tik kurjeriui, bet palikti Omniva paštomate bet kuriuo paros metu.

Mes tikimės, kad kiekvienas iš jūsų apsilankęs Siųsk24 svetainėje rasite labiausiai jūsų poreikius ir biudžetą atitinkantį pasiūlymą siuntos gabenimui ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Siuntos siuntimas niekada nebuvo toks lengvas ir paprastas kaip su Siųsk24!

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntų gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.