Siuntos Europoje

Plečiate savo verslą už Lietuvos ribų, ieškote naujų galimybių, bandote pritraukti užsienio investicijų ar kuo daugiau klientų? O galbūt tiesiog turite draugų ar artimųjų užsienyje ir norite juos nudžiuginti dovanomis iš Lietuvos- visus šiuos klausimus padės išspręsti Siųsk24.

Norėdami pigaus ir greito siuntos pristatymo Europoje pasinaudokite Siųsk24 kainų skaičiuokle, suveskite siuntėjo ir gavėjo šalis, bei pakuotės duomenis. Pasirinkite tinkamiausią siuntos Europoje pristatymo variantą ir pateikite užsakymą. Bendradarbiavimas su didžiausioms pasaulio kurjerių tarnybomis leidžia pasiūlyti jums profesionalias siuntų gabenimo paslaugas už prieinamą kainą. Rinkitės iš tokių įmonių, kaip UPS, FEDEX, TNT, DHL, DPD ar OMNIVA gabenimo pasiūlymus ir jūsų siuntos bus pristatytos tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje laiku ir patogiai. Pristatymai vykdomi po visą pasaulį, nuo EXPRESS paslaugos, kurios tranzito laikas yra 1-2 d.d. iki ECONOMY paslaugos, kurios tranzito laikas 3-7d.d.. Visus žingsnius nuo tarptautinio siuntinio atidavimo kurjeriui iki įteikimo gavėjui jūs galite stebėti Siųsk24 siuntų sekimo nuorodoje.  Čia informacija yra pateikiama realiu laiku, todėl lengvai prognozuosite pristatymo datą ir galėsite planuotis kitus savo darbus.

Patikėkite savo siuntų gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu ir jums bus suteikta visa reikalinga informacija.