Siuntų draudimas

Ketinate siųsti vertingus daiktus kaip siuntą ar siuntas Lietuvoje ar užsienyje? Nespėjote apdrausti siuntas papildomai, o Jums norisi maksimalaus siuntų siuntimo ir siuntų gabenimo saugumo ir užtikrintumo? Siuntų siuntimo platforma Siųsk24 Jums gali pasiūlyti papildomą siuntų draudimą siuntoms į užsienį, siuntoms iš užsienio, siuntoms į Lietuvą ar siuntoms iš Lietuvos!

Visos siuntos yra apdraustos vadovaujantis civilinės atsakomybės draudimu. Priklausomai nuo pasirinkto siuntos transporto gabenimo rūšies draudimas yra reglamentuojamas tarptautinių konvencijų. „Express siuntos“ transporto draudimą reglamentuoja Varšuvos konvencija, pagal kurią nuostoliai atlyginami vadovaujantis gabenamos siuntos svoriu. „Economy siuntos“ transporto draudimą reglamentuoja CMR konvencija, taip pat nuostolių atlyginimą skaičiuojanti pagal siuntos svorį. Abi šios konvencijos nenumato visiško patirtos žalos kompensavimo, todėl Siųsk24 komanda siūlo jums papildomą draudimą.

Visoms vietinėms siuntoms ir tarptautinėms siuntoms, kurių pristatymas užsakytas Siųsk24 platformoje, yra taikomas papildomas siuntų draudimas. Siuntos draudimo suma yra nuo 50 eur iki 100 eur priklausomai nuo pasirinktos kurjerių kompanijos. Jei siuntos vertė didesnė ir jai reikalingas papildomas draudimas, atsiųskite užklausą elektroniniu paštu, pateikite išsamią siuntos turinio bei siuntos pakuotės informaciją ir gaukite individualų draudimo pasiūlymą. Patikėkite savo siuntų gabenimą Siųsk24 ir maksimaliai pasirūpinkite siuntų saugumu.

Rinkitės iš visų galimų siuntų gabenimo variantų ir patikėkite savo Express siuntų ar Economy siuntų gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu, palikite žinutę ir jums bus suteikta visa reikalinga informacija.

Siuntos Lietuvoje ir siuntos užsienyje – mūsų veiklos sritis. Greitos siuntos, patikimos siuntos – yra mūsų prioritetas. Norėdami plėsti savo verslą Lietuvoje, ar už jos ribų, ar siųsdami asmenines siuntas į užsienį, ar siuntas iš užsienio -  turėtumėte rinktis siuntų siuntimą per mus, Siųsk24. Mes stengiamės, kad Jums suteikiamos siuntų paslaugos atitiktų kainos ir kokybės santykį, tad mūsų tikslas skubios siuntos, pigios siuntos, ir, svarbiausia, patikimos siuntos.