Siuntų kainos

Turite verslo ryšių ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, nuolatos tenka gabenti ne tik savo produkcijos pavyzdžių bet ir dokumentacijos? O gal tiesiog turite artimųjų ar šeimos narių gyvenančių kitoje šalyje ir nuolatos ieškote palankios siuntimo kainos, kaip pigiau nusiųsti dovanų iš Lietuvos. Suprantama, jog siuntų siuntimo kainos yra vienas aspektų, kuris lemia kam patikėsite savo siuntos gabenimą. Siųsk24 gali būti tas jūsų partneris, kuris saugiai, greitai ir net pigiau nei kiti nugabens jūsų siuntas į bet kurį pasaulio miestą. Ilgametė bendradarbiavimo patirtis, sukauptos žinios ir didžiųjų kurjerinių įmonių pasitikėjimas leidžia pasiūlyti konkurencingas siuntinių kainas, atitinkančias kiekvieno poreikius. Kurjerinio pristatymo profesionalai pasiūlys jums savo gabenimo paslaugas, o Siųsk24- palankias siuntų kainas.

Įsitikinti, jog siuntų kainos tikrai konkurencingos galite Siųsk24 kainų skaičiuoklėje, čia visos siuntų kainos yra pateiktos vienoje vietoje. Skaičiuoklėje jums reikės suvesti siuntėjo ir gavėjo šalis, siuntos duomenis ir pasirinkti tą variantą, kuris labiausiai jums tinka kainos bei gabenimo trukmės atžvilgiu. Galite rinktis greitą siuntos pristatymą Express paslauga, arba pigesnį Economy variantą. Viskas priklauso tik nuo jūsų poreikių ir galimybių. Sistema veikia 24/7, todėl siuntų kainas galite tikrinti, o užsakymus pateikti bet kuriuo paros metu.

Jei kyla klausimų, ieškote kaip nugabenti siuntą pigiau ar reikia konsultacijos, kreipkitės į Siųsk24 komandą- jums bus atsakyta ir pagelbėta.