Siuntų kainos į užsienį

Turite verslo ryšių ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje? Įsipareigojimai partneriams ir klientams turi būti įvykdyti kokybiškai bei laiku? O gal tiesiog draugui norisi nusiųsti mažą sveikinimą iš gimtosios šalies, o jūs visada ieškote palankios siuntinių kainos į užsienį? Siųsk24 komanda, sukaupusi bendradarbiavimo patirtį ir žinias, pelniusi kurjerių, tokių kaip UPS, FEDEX, DHL, TNT ar DPD, pasitikėjimą leidžia pasiūlyti konkurencingas siuntinių kainas, atitinkančias kiekvieno poreikius. Kurjerinio pristatymo profesionalai pasiūlys jums savo gabenimo paslaugas, o Siųsk24- palankias siuntų kainas į užsienį.

Įsitikinti, jog siuntų kainos tikrai konkurencingos galite Siųsk24 kainų skaičiuoklėje. Jums reikės suvesti tik siuntėjo ir gavėjo šalis, bei siuntos duomenis ir pasirinkti tą variantą, kuris labiausiai jums tinka. Galite rinktis greitą siuntos pristatymą Express paslauga arba pigesnį ir ilgesnį Economy variantą. Viskas priklauso tik nuo jūsų poreikių ir galimybių.

Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntinių gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.