Siuntų kainos Lietuvoje

Siuntu kaina lietuvoje s24

Jei jums prireikė prekių pristatymo Lietuvoje, jūsų dokumentai ar pavyzdžiai klientą turi pasiekti jau sekančia dieną - pagelbėti jums gali Siųsk24. Bendradarbiaudami su didžiausiomis Lietuvos kurjerių tarnybmis, tokiomis kaip DPD, Omniva ar LP EXPRESS, galime jums pasiūlyti kokybiškas pristatymo paslaugas už gerą kainą. Siuntų kainas Lietuvoje galite sužinoti kainų skaičiuoklėje, jums tereikia suvesti siuntėjo bei gavėjo miestus ir duomenis apie siuntą. Nesvarbu iš kokio jūs miesto Vilniaus, Kauno ar Ignalinos, ir kur jūsų gavėjas- Klaipėdoje ar Šiauliuose- siuntos bus pristatytos jau kitą darbo dieną gavėjui į rankas.

Siųsk24 sistema veikia 24/7 todėl kainos skaičiavimas, užsakymo pateikimas, apmokėjimas, bei stebėjimas siuntų sekimo nuorodoje galimas bet kuriuo paros metu. Jūs visada žinosite kur yra jūsų siuntos ir kada jos bus pristatytos.

Jei kyla klausimų dėl siuntinių kainų Lietuvoje, reikia konsultacijos ar pagalbos, susiekite su Siųsk24 komanda, kuri visada pasiruošusi atsakyti bei pagelbėti.