Siuntų paieška

Siuntinių paieška (siuntinių sekimas) – neatsiejama paslauga visiems klientams siunčiantiems siuntą į užsienį arba Lietuvoje. Siųsk24 siūlo jums galimybę sekti savo siuntos buvimo vietą visais jos gabenimo etapais nuo kurjerio paėmimo iki pristatymo gavėjui. Naudodamiesi Siųsk24 vietinių ar tarptautinių siuntų paieška, galėsite būti visiškai ramūs – Jūsų siunta gerose rankose.

Siuntų sekimas mūsų svetainėje atliekamas greitai ir paprastai, naudojantis siuntų paieškos įrankiu. Siųsk24 svetainėje nueikite ant „Sekimo informacija“ laukelio, įveskite savo siuntos numerį ir stebėkite siuntos gabenimo kelią bei laikus.

Visos siuntos siunčiamos per Siųsk24 turi išsamią sekimo informaciją ir yra nuolatos atnaujinama pagal partnerių pateiktus duomenis. Tad siuntos sekimas mūsų svetainėje paprastas ne tik jums, bet ir jūsų klientams, kurie galbūt kalba kitomis kalbomis, kaip anglų.

Tarptautinių ir vietinių siuntų sekimas nuo šiol labai paprastas ir greitas, o siuntos kelias – nuo jūsų vos per vieną mygtuko paspaudimą!